anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wybrany punkt jest niedostępny - Odesłaliśmy zakup do nadawcy

Client:109409062
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

W poniedziałek dostałem SMSa, że wybrany punkt jest niedostępny, odrazu zaznaczyłem punkt dodatkowy.

Ale dziś mam taką informację:

Odesłaliśmy zakup do nadawcy
Nie udało się dostarczyć przesyłki. Odesłano: wtorek, 9 lip, 18:24
 

Kiedy będzie dostarczona paczka? Nr 

A000TE3JR7

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:109409062 Ta przesyłka wróciła dzisiaj do nadawcy. Sugerujemy kontakt w tej sprawie ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

Client:109409062
#7 Wielbiciel#

Dlaczego paczka została zwrócona sprzedawcy, a nie dostarczona do alternatywnego punktu odbioru, który wyznaczyłem natychmiast po otrzymaniu SMSa?

jak uniknąć tej sytuacji, jeśli sprzedawca ponownie wyśle mi tę paczkę?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:109409062 ni jak, wybierać porządne firmy, u nich to taki standard 😞 Paczki jak jest punkt nie dostępny są zwracane 😞

IMG_1171 (1).jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@Client:109409062 Od przewoźnika otrzymaliśmy informację, że przesyłka jest ponadgabarytowa i dlatego nie mogła zostać dostarczona do automatu. W tej sytuacji komunikat o konieczności wskazania innego punktu odbioru był błędny. Przepraszamy za nieporozumienie.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Ech chyba by trzeba jakąś serię memów zrobić i puścić  w eter, żeby ludzie przestali żałować tej złotówki na porządnego dostawcę. Te codzienne posty o onach to już nawet nie są żenujące, i nawet przestało to być wkurzające, chyba każdemu "lepszejsze" słownictwo od patrzenia na to się skończyło. A tu zmiany ciągle na gorsze... przestaną to wciskać jak 90% klientów nie zajrzy na konto allegro przez ile ??? Rok, dwa...

oznacz moderatorów