anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zaginięta paczka Allegro One

jzajac100
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One

Dzień dobry, w dniu 20 luty powinna dotrzeć moja paczka Allegro One. Niestety jej status nie zmienia się od 19 lutego. Ostatni jej status do przekazanie paczki przez kuriera do magazynu. I na tym koniec. Obawiam się, że paczka zaginęła. Nie wiem gdzie to zgłosić. Pisaliśmy wczoraj do Allegro w tej sprawie. Dostaliśmy informację, że skontaktują się z przewoźnikiem i dadzą znać. Jednak mija cały dzień a tu cisza. Ile może trwać ustalenie informacji gdzie jest paczka? Obawiam się, że nic w tej sprawie nie zostało zrobione a nie ukrywam że mieliśmy nadzieję otrzymać ją do końca tygodnia... 

Podaje nr paczki: A000FMFIU7

 

Może po napisaniu tutaj coś się ruszy w tej sprawie? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jzajac100 Cześć, napisaliśmy do Ciebie wczoraj o 10:33 w sprawie tej paczki, sprawdź proszę swoją skrzynkę mejlową. Korespondencja 40319384 

oznacz moderatorów

jzajac100
#7 Wielbiciel#

mam jedną wiadomość email z godz 9:23, w której jest informacja o kontakcie z partnerem logistycznym i informacją, żeby czekać na kolejną odpowiedź. Czy to o tego emaila chodzi? A w tytule podany taki nr zgłoszenia: "40317214". Niestety nie mam innych wiadomości. (sprawdzałem spam) 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jzajac100 Rozumiem, to poproszę odpowiedni zespół o ponowny kontakt z Tobą 🙂

oznacz moderatorów

jzajac100
#7 Wielbiciel#

ok dzieki.

oznacz moderatorów

jzajac100
#7 Wielbiciel#

zmienil sie status paczki na zagubiona. Co dalej? Ile mam czekac np na zwrot pieniedzy za zagubiona przesylke? To wszystko zdecydowanie zbyt dlugo trwa 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@jzajac100 przepraszamy, że tyle to trwa, wrócimy do Ciebie z informacjami w wiadomości e-mail, poprosimy jeszcze o cierpliwość. 

oznacz moderatorów

jzajac100
#7 Wielbiciel#

dziś juz  01..03. Ile mam jeszcze czekać na jakas konkretna decyzje? 

oznacz moderatorów

Moroshop
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@jzajac100

jzajac100 - trochę poczekasz. Ja dzisiaj otrzymałem odpowiedź od Allegro, że reklamację łaskawię mogę dopiero złożyć po 30 dniach od zaginięcia przesyłki! Żarty sobie robią! A na dodatek nie mogę usunąć opcji Allegro One bo stracę smart. No cóż - Polska.....

oznacz moderatorów

jzajac100
#7 Wielbiciel#

I jak? 

oznacz moderatorów