anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zagubione przesylki Allegro One Box

kaminsm
#7 Wielbiciel#

Piszę z bezsilności bo już nie wiem gdzie to eskalować.

Prawie dwa tygodnie temu zamówiłam przesyłkę z dostawą Allegro One Box. Za dwa dni dostałam informację o odbiorze.  Jakież było moje zdziwienie,  jak otworzyłam i nie była to moja zakupiona rzecz. Oczywiście nr przesyłki się zgadzał ale zawartość nie. Konsultant odesłał mnie do sprzedawcy i sprzedawca niezwłocznie złożył reklamację.  Dzięki przezorności nadawcy przesyłki, która do mnie błędnie dotarła skontaktowaliśmy się z nadawcą tej paczki.  On też złożył reklamację.  Czyli sprawa powinna być prosta bo to po prostu zamienione etykiety na przesyłkach. Ale nie. Pomimo, że Allegro dostało informacje o numerach przesyłek, wiemy gdzie te przesyłki się znajdują nie robią NIC!!! Nikt ze mną się nie skontaktował, żebym odesłała przesyłkę i pewnie z odbiorcą drugim też.  Konsultanci zasłaniają się przepisami o zaginionych przesyłkach i tyle.  Bezsilność ogarnia człowieka i najgorsze, że nie ma z kim tam rozmawiać.  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Zgadza się ze ten przewoźnik to "tragedia" ale od kogo był ten zakup, od firmy czy prywatnego sprzedającego?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 Obydwoje Sprzedawców to osoby prywatne, więc kłopot ma Kupujący.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Widzę że radość twoja jest ogromna!😀

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 gdzie widzisz moją radość hipokryto? Jesteś przepełniony jadem i nienawiścią, to fakt.  Zakup od osoby prywatnej, to kłopot ma Kupujący, czego nie rozumiesz? To że nienawidzisz Sprzedawców i celowo wprowadzasz forumowiczów w błąd, to tylko Twoje chore personalne wycieczki.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@kaminsm Dzień dobry, prosimy o numer przesyłki lub korespondencji, w której zgłoszono reklamację. 

oznacz moderatorów

kaminsm
#7 Wielbiciel#

Nry przesyłek:

A0002PQT12 (tu powinny być książki od Agi1976agi)

A0002PA4Z3 (to nr przesyłki od ChudyXP, która błędnie dotarła do mnie)

Podałam nicki nadawców,  którzy też złożyli reklamacje 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

33 to go!

oznacz moderatorów