anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakupy

editdabrowska197
#1 Nowicjusz#
  • Zamówiłem pędzle do makijażu i jeszcze nie otrzymalam zamówienia proszę o kontakt mój nr [edycja]
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@editdabrowska197 bardzo ładnie teraz taka wiadomość wyślij do sprzedawcy 👍

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@editdabrowska197 Cześć. 🙂 Pędzle zamówiłaś na swoim drugim koncie o loginie Client:98807249. Przewidywany czas dostawy w tej ofercie to około 9 dni (zamówienie zostało wysłane z Chin). Śledzić je możesz tutaj: https://www.aftership.com/track/cnexps/3A5V621542297 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

cóż ... cena nie zawsze idzie w parze z jakością i szybkością realizacji .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

A ja sie dalej zastanawiam po co prywatnym multi-konta skoro ich nie ogarniają...? 🤔 Mijają miesiące a ja dalej nie otrzymałem zadnej (sensownej) odpowiedzi od naszych Dziewczyn 😛

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104371448 Hej 🙂 Nie do końca rozumiem, jakiej odpowiedzi od nas oczekujesz? Lub jakie rozwiązanie sugerujesz? Nie mamy wpływu na to, czy kupujący założy kilka kont, czy korzysta z jednego. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@ko_alka hmmmmm.... po co Allegro pozwala na zakładanie multi-kont prywatnym kupującym? O firmach nie wspomnę.

Jak nie macie na to wpływu? 😮

Wystarczy dodać do regulaminu zapis, że kupujący może założyć jedno konto 😮

Co chwilę na forum są pytania o rozne rzeczy i co chwile Panie Moderatorki odpowiadają, ze na koncie z ktorego pacjent pisze nie ma danego zakupu. A pytający nie wpadnie na to, zeby podac wlasciwy login.

O napisaniu do Allegro z poziomu swojego konta nie wspomnę.

W przypadku kont firmowych to tez nie jest normalne. I pozniej kategoria jest zawalona dziesiątkami tysięcy aukcji z 10 kont od jednego sprzedawcy.

@ko_alka sprawa jest prosta. Jesli nie znajduję szukanej rzeczy na pierszwych kilku stronach i widze, tą samą miniaturkę na 10 innych stronach TO REZYGNUJĘ Z ZAKUPU na Allegro i ide do marketu/sklepu.

Albo kupuję na innej platformie sprzedazowej (A.....n.pl) gdzie nie ma takiego bałaganu jak na Allegro.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:104371448 Użytkownik może założyć jedno konto na jeden adres mejlowy. Jeśli kupujący korzysta z kilku adresów, to ma możliwość założenia kilku kont. To jest wybór klienta i nie planujemy w najbliższym czasie zmian w tym zakresie. 🙂 

Jeśli chodzi o duplikaty ofert, to od 8 lutego 2022 roku w jednej podkategorii sprzedający mogą wystawić maksymalnie dwie oferty danego przedmiotu (z parametrem stan Nowy). Dotyczy to wszystkich kont sprzedającego, z których korzysta.

Jeśli pojawi się więcej ofert tego samego przedmiotu, to możemy je zakończyć. Podczas weryfikacji bierzemy pod uwagę:
- tytuły,
- ceny,
- parametry (w tym numer EAN),
- miniaturki.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Słabo to wygląda!!

oznacz moderatorów