anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapakowałem paczkę do paczkomatu ALLEGRO ONE BOX i brak informacjo co dalej z przesyłką

ciulamac
#7 Wielbiciel#

Witam.

Wysłałem paczkę do kupującego paczkomatem ALLEGRO ONE BOX w Krakowie, 

One Box by Allegro AL173KR1w dniu 23.02.2024r w godzinach porannych 8.00-8.30.

 

Wygenerowany został kod nadania, który paczkomat rozpoznał, pobrał paczkę i zakończył nadanie. Później kiedy się zalogowałem na allegro lokalne, okazało się że system nie przyjął nadania paczki (którą w rzeczywistości nadałem) i dalej widnieje do nadania. Kupujący się niecierpliwi bo widzi tą samą informację, a ja nadałem paczkę. Czy po kodzie nadania można odnaleźć ci się dzieje z paczką? Bo to jest jakaś dziwna sprawa... 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@ciulamac tu się status zmieni jak kurier ją wyciągnie z zielonej budki 🙂 a że czasem to robią po kilku dniach to inna sprawa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ciulamac czy możesz podać mi dokładnie której oferty/zamówienia dotyczy ta przesyłka? Widzę na Twoim koncie kilka paczek oczekujących na nadanie, więc muszę zweryfikować, o którą przesyłkę dokładnie chodzi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ciulamac
#7 Wielbiciel#

Oferta: 3b7f3af7-a675-4258-b5c9-6047fcd69a4a,

ale chyba doszło do jakiegoś poplątania z ofertą Oferta: e9b7959d-9fee-4cd4-9678-2d8c84d227f3 ( takie mam podejrzenie, tylko tu doszło do zwrotu pieniędzy i nie widać czy by była nadana do tego nabywcy)

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ciulamac dziękuję. Dla zamówienia 3b7f3af7-a675-4258-b5c9-6047fcd69a4a nie ma u nas w systemie w ogóle wygenerowanej etykiety, natomiast jest etykieta dla zamówienia: e9b7959d-9fee-4cd4-9678-2d8c84d227f3  natomiast tutaj wpłata kupującego została anulowana i został przyznany zwrot prowizji dla tego zamówienia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów