anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Allegro one box

marcik098
#7 Wielbiciel#

Witam,

zwróciłam dzisiaj 3 przedmioty za pomocą Allegro one box. Niestety dopiero po fakcie doczytałam w smsie, że należało napisać na paczce numer przesyłki…czy mimo to kurier będzie wiedział jaką etykietę nakleić na paczki? Czy powinnam skontaktować się z kurierem w tej sprawie, jeśli tak to z jakim?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One  potrzebne wsparcie 🙂 

@marcik098 paczki obsługuje UPS 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@LEW433 ale tam jest napisane, że trzeba umieścić kod zwrotu na paczce.

4.  Zaznacz sposób wysyłki Allegro One i kliknij [wygeneruj kod]. Zobaczysz kod zwrotu. Dostaniesz też mejla i smsa z potwierdzeniem zwrotu i kodem. Kod jest ważny przez 14 dni. Napisz kod zwrotu na paczce.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@marcik098 Możesz podać numery tych paczek?

oznacz moderatorów

marcik098
#7 Wielbiciel#

Proszę:

1. 543174 36, nr zwrotu K8L6N/2022

2. 543 175 41, nr zwrotu O436/2022

3. 545 307 76, nr zwrotu M5J14/2022

wczoraj koło 19 nadalam je do paczkomatu, na ten moment brak informacji o odbiorze przez kuriera 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@marcik098 Wszystkie trzy paczki mają status "nadana", zostało również wystawione zlecenie podjazdu kuriera (które nie zostało jeszcze zrealizowane). Paczki powinny dotrzeć do adresatów, ale następnym razem pamiętaj proszę o kodzie 🙂 

oznacz moderatorów

siersciuszek88
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Mam ten sam problem. Jakieś 30 minut temu nadałam paczkę bez napisanego na niej numeru -nie doczytałam w porę tej konieczności w smsie. I teraz się stresuję, czy zwrot dojdzie 😕 @Allegro_One  - można prosić o wsparcie techniczne? Paczka o numerze 71747528, YPQL/2023

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@siersciuszek88 Paczka nr ALE000087EF96A1 jest poprawnie nadana. Nie powinno być problemów z jej dostarczeniem.

oznacz moderatorów

siersciuszek88
#7 Wielbiciel#

Super, bardzo dziękuję! 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@marcik098 nie wiem jak to robi UPS ale jeżeli wygląda to podobnie jak w inpost i nie pomyliłeś paczek przy wkładaniu do skrytek to jest szansa, że wszystko trafi w odpowiednie miejsce.

Bo w inpost gdy kurier wyjmuje zwrot to nakleja na niego od razu etykietę tymczasową.

oznacz moderatorów

marcik098
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję, że ups robi podobnie, aczkolwiek mam zle doświadczenia z tą firmą kurierską 😕

oznacz moderatorów