anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot Allegro one Rzeszów

Sentinel2444
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem ze zwrotem paczki przy pomocy allegro one w Rzeszowie. Mam kod jedynie i ani w punkcie w którym odbierałem nie może mi. Przyjąć paczki (pakersi) ani w furgonetce nie chce przyjąć tego kodu. Jest gdzieś w Rzeszowie zielony paczkomat albo ktoś ma rozwiązanie jakieś sensowne? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Sentinel2444 a czym zamawiałeś Kurierem czy do Boxów ?

z pomocy wynika że musisz na poczcie ?

    • Allegro One – wybierz tę opcję, gdy przesyłka nie przekracza maksymalnych wymiarów i wagi lub gdy opcja zwrotu w placówce Poczty Polskiej nie jest dostępna
    • Poczta Polska – ta opcja będzie dla Ciebie dostępna, gdy zwracasz zamówienie Allegro One Kurier.
  1. Następnie w przypadku:

    • zwrotu Allegro One – wygeneruj kod zwrotu i napisz go na paczce. Tak przygotowaną przesyłkę zanieś do dowolnego Allegro One Punkt lub Allegro One Box. Podaj pracownikowi kod zwrotu lub wpisz kod na ekranie automatu.
    • zwrotu Pocztą Polską – nadaj przesyłkę w dowolnej placówce Poczty Polskiej (z wyłączeniem agencji pocztowych).
________
Κώστας
oznacz moderatorów

Sentinel2444
#7 Wielbiciel#

odbierałem paczkę w Pakersach czyli odbiór w punkcie, nie mam etykiety niestety a instrukcja allegro podaje mi punkty nadania - w punktach nadania podając kod zwrotu system odrzuca bądź nie przyjmuje paczki i tak już 4 punkty w rzeszowie obleciałem i nic 😕 O poczcie polskiej nic mi nie pisze tam w instrukcji zwrotu, nawet w "pokaż punkty allegro one" nie jest placówka ukazana

oznacz moderatorów