anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One box i telefony od was ,po co wciskacie ten bubel?

hardybejs
#12 Orędownik#

Hejo,po co dzwonicie i namawiacie na cos co jeszcze nie możecie okiełznać ,dodałem kilka allegro one do swojego cennika dostaw jeden cennik na próbe.W jednym miesiacu sprzedało sie  zwysyłką ONE BOX dwie przesyłki  i dwie oczywiscie z kłopotami, najsmieszniejsz jest to że akurat dzis znów miałem telefon od was z zachwalaniem allegro One box aby dodać bo inaczej nie bedzie znaczka smart jezeli nie udostepnie .Powiem wam krutko wymuszacie na siłe poprzez przywileje - ja wam odpowiem tak bierzecie sie za brokerke dostaw z UPS a nas spoczywa tłumaczenie błedów kurierów nie na was ,pisanie na czatach dzwonienie do was  i  wyjasnianie sytuacji-doszedł kolejny stopien pomiedzy sprzedawacami  a kupujacymi do wyjasniania (posrednik) i   wydłuza to czas tak  jak w  przypadku brokerów zajmujacych sie kurierką---ja kazdemu kupujacemy w odpowiedzi na pytania bede odpisywał krótko nie kupuj allegro one box bo bedziesz miałd łuzszy czas wysyłki--i Prosze nie dzwoncie do mnie z  tym Bublem jakim jest allegro one box i inne  wasze wynalazki  wymuszajace na  nas dodawanie waszych pomysłów pod przykrywką ukrytych grózb

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0