anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One (Punkt, Box) lub Allegro One (Punkt, Box, Kurier)

prezento-grzes
#11 Animator#

Jaka mam nadawać  jeśli takich punktów u mnie nie ma to tracę znaczek smart?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

WojciechB
#11 Animator#

Odpowiedzą Ci, że możesz zamówić kuriera. Generalnie Allegro ma to gdzieś nie pasuje Ci nie musisz mieć smarta. W moim mieście jest to samo jest 18 paczkomatów i ani jednego zielonego One, też mogę sobie zamówić kuriera na odbiór (upierdliwe - nie wiadomo kiedy się pojawi) , albo zap... na drugi koniec miasta do furgonetka pl. Ale cóż monopolista każe , musi być. Wydaje im się, że to zwiększy ilość przesyłek One, raczej tylko nieznacznie.

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Moim zdaniem Smart stał się zbyt kosztowny dla serwisu, a nie mogą wprost go wycofać.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@prezento-grzes życie, ale myślę że jak sporo sprzedawców zrezygnuje ze smarta wyjdzie nam to wszystkim na dobre 😄

Ja jestem w podobnej sytuacji 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

prezento-grzes
#11 Animator#

Dla mnie to wylanie dziecka z kąpielą i nie obrażając ktoś wpadł na durny pomysł i jak zobaczą straty nie zyski to może kogoś to ostudzi w udawaniu znawców rynku. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@prezento-grzes jakie straty ? straty to mają teraz w 2022 r. przychód z prowizji i dopłat wyniósł 5,34 mld a koszt smarta 1,77 mld więc nic nie trzeba mówić, ograniczają smarta a i zmuszenie do swoich ofert ma na celu rozwój oraz obniżenie obsługi smart 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

psalm18_pl
#8 Zapaleniec#

Jestem Super Sprzedawcą ze SMARTem ale przy tak małej dostępności punktów Allegro One też rozważam wycofanie się ze SMARTA, nie dość że co miesiąc trzeba dopłacać więcej i więcej do wszystkich przesyłek SMART to jeszcze musiałbym codziennie wozić pojedyncze paczki do dalekiego punktu

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@psalm18_pl @ punktów partnerskich też nie masz w pobliżu?

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

O wielki SMARCIE synonimie bezpłatności, za darmowości jak Ciebie zabraknie co to będzie?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Punkty partnerskie są zazwyczaj w centrach miast, więc same korki, ciężko zaparkować i daleko jeśli jesteś na obrzeżach, u mnie to 5 km do centrum.

W moim mieście też nie ma zielonych automatów. Ale o dziwo mam nawet takie rarytasy jak chiński automat A....s z Azji i to koło poczty. A Allegro nie ma, co za wstyd.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Mam ten sam problem, najbliższy punkt Allegro One Box 37 km.Rezygnacja ze Smarta jest przesądzona.Nie wiem tylko po co przesyłają do wypełnienia ankietę pt.

"Zmienimy warunki Allegro Smart! – daj nam znać, jak możemy Ci pomóc"

Odpowiedź jest jedna: Nie zmuszajcie Sprzedających do wdrożenia czegoś, co nie funkcjonuje wszędzie i tak jak należy.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ART_FOTO najlepsze jest to że wprowadzili bo wczoraj był komunikat a dziś robią ankietę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Tak, robią ankiety która dla nas Sprzedających nic nie wnoszą.Ktoś je przeprowadza bo musi wykonać plan, a potem i tak nikt ich nie analizuje.Wszystko odbywa się na zasadzie "Możecie sobie pogadać, a my i tak zrobimy swoje".

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Powtarzam się po raz 10000 nie korzystajcie z punktów tylko ze zleceń które są darmowe nawet dla jednej przesyłki a bardzo często szanowni Panowie kurierzy punkt odwiedzają raz w tygodniu (o ile najdzie taka ochota ich). 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@sl-aw-ek 2-3 takie przesyłki w miesiącu z opóźnionym odbiorem + komentarze od "zadowolonych" z tego faktu Kupujących i po jakości sprzedaży, a tym samym po Smarcie i samej sprzedaży.

oznacz moderatorów