anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Punkty Poczta, Żabka - Nadawanie

chillmedic
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Uprzejmie proszę o informacje w jaki sposób odbywa się nadawanie paczek z opcja punkt pocztowy, żabka. Czy kurier odbiera ode mnie przesyłki czy należy je dostarczyć do punktu nadawczego jakim jest poczta / zabka ?. Chce rozpocząć sprzedaż z tą opcja natomiast boje sytuacji że żeby wysłać paczkę będę musiał stać godzinę na poczcie … 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@chillmedic na odbiory kurierskie Poczty musisz mieć stosowną umowę , ale przy małej ilości przesyłek jest to nieopłacalne , wszystko bez względu na punkt odbioru przesyłki nadajesz w placówkach Poczty Polskiej.

oznacz moderatorów

chillmedic
#7 Wielbiciel#

Właśnie tego się obawiałem fajna opcja ale stanie na poczcie i wożenie po jednej paczki absolutnie mnie nie urządza. Kiedyś próbowałem podpisać z poczta umowe na podjazdy ale chcieli za taka usługę 700 zł :/. Dziękuje za odpowiedz. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@chillmedic Placówki Poczty są praktycznie na każdym zakręcie również w małych miejscowościach , kolejka ? ... nie ! są okienka do nadań masowych ,podajesz i wychodzisz , jak mam więcej paczek odbierają od zaplecza .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@chillmedic  jak bedziesz nadawł regularnie to nie bęfdziesz stal w kolejce. Albo będziesz nadawł w okienka dla klientów masowych albo w mniejszej miejscowości jak już poznasz pracujące tam Panie to po prostu zostawiasz paczke w okienku i tyle.

My nadając na poczcie od kilku lat nigdy nie czekaliśmy w kolejce przy okienku. Zawsze wrzucaliśmy paczki od zaplecza, zostawialismy karteczke ile jest paczek, a Pani wolną chwilą sobie zczytywała paczki.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

jeśli masz umowę, to nigdzie nie czekasz, zostawiasz przesyłki na poczcie bez kolejki i wychodzisz. Inna sprawa, że aktualnie przy nadaniu 5 paczek jednorazowo masz możliwość podjazdu kuriera po odbiór przesyłek w cenie 1zł, więc warto się nad tym zastanowić. Ja wiele lat woziłem na UP, a teraz gość zabiera mi codziennie worek i mam spokojną głowę 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów