anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd przetwarzania Nie można zamówić wybranej paczki:Podany adres nadania nie jest obsługiwany prze

miodznatury
#8 Zapaleniec#
Błąd przetwarzania. Nie można zamówić wybranej paczki:Podany adres nadania nie jest obsługiwany przez wybranego przewoźnika

Nie mogę nadać przesyłki Allegro One. Wyskakuje ten błąd. Co z tym robić?? Gdzie jest ten błąd?? Szukam, nie mogę znaleźć.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Allegro_One
Ekspert Allegro

Cześć @miodznatury! Postatamy się pomóc, ale podaj nam numer zamówienia, którego dotyczy ta przesyłka. 

oznacz moderatorów

miodznatury
#8 Zapaleniec#

Zamówienie nr: 19a7c802-f259-11ec-8bb1-fbed0282e62f
Z góry dziękuję za podpowiedź. Rozumiem, że mój adres jako nadawcy "nie podoba się" systemowi... Nie mam pojęcia gdzie to zmienić???

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@miodznatury W książce adresowej Wysyłam z Allegro, znajdziesz ją dokładnie w tej zakładce.

oznacz moderatorów

miodznatury
#8 Zapaleniec#

Znam to miejsce. Szukałem różnych kombinacji danych. Niezależnie od tego co ustawię, otrzymuję ten sam komunikat zwrotny: błąd przetwarzania...

oznacz moderatorów

miodznatury
#8 Zapaleniec#

Nie mam pojęcia jak wprowadzić tu informację, że sam nadaję paczkę w punkcie nadania

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@miodznatury Widzisz ten komunikat, ponieważ kod pocztowy, który dodajesz (21-404) nie jest obsługiwany przez One Kuriera. Jeśli chcesz sam nadawać paczki w punkcie, to możesz wpisać kod pocztowy  i adres tego miejsca, to powinno pomóc. Pamiętaj tylko, że w przypadku zwrotu towaru, na etykiecie zwrotnej będzie adres tego punktu. 

oznacz moderatorów

miodznatury
#8 Zapaleniec#

Przykro mi - wpisywanie kodu pocztowego obsługiwanego przez One Kuriera nie przynosi skutku. Otrzymuję taki sam komunikat. (konkretnie wpisałem warszawski kod 01-041 i adres należący do tego kodu). Tu jest ewidentny błąd. Wcześniej generowanie przesyłek Allegro One nie sprawiało problemów.

Myślę, że trzeba to zgłosić do odpowiedniej osoby.

oznacz moderatorów

miodznatury
#8 Zapaleniec#

Udało się wygenerować wysyłkę. Warunek jest taki, że adres nadania musi być z kodem pocztowym obsługiwanym przez Allegro One, ALE TAKŻE ADRES NA ETYKIECIE MUSI BYĆ TEŻ Z KODEM obsługiwanym przez tą usługę. A to jest fikcja, dla wybrnięcia z sytuacji.

Brakuje tu opcji WŁASNEGO DOSTARCZENIA przesyłki do punktu pick-up. Byłoby po sprawie.

oznacz moderatorów

miodznatury
#8 Zapaleniec#

Oprócz tego negatywnego skutku w przypadku ewentualnego zwrotu (że trafi na fikcyjny adres), jest jeszcze jeden: człowiek z Kurier One dzwoni i pyta o gdzie odebrać zamówioną przesyłkę :|||

Do poprawy ten element!!!

oznacz moderatorów