anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BŁĘDNIE WYSŁANY ZWROT

MAMY ROZWIĄZANIE!
cicha666
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry!

Czy istnieje możliwość doprowadzić do sytuacji, gdy możliwy będzie ponowny zwrot tego samego produktu?

Przez pomyłkę na paczce zwrotu podalam zły kod zwrotu i przedmiot jest w drodze do niewłaściwego sprzedającego. Już rozmawiałam z tym sprzedającym i odeśle mi źle wysłaną paczkę. Niestety termin na nadanie zwrotu już minął, a ja przedmiot, który chcę zwrócić odzyskam dopiero za kilka dni (gdy wróci do mnie paczka).

Sprawa dotyczy zwrotu nr: 0K4K/2024, który omyłkowo został wysłany do KODU nadania: 233 C64 50

Mój nick na allegro: cicha666.

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

Raczej nikt nowego kodu nie da, ale na zwrot masz 14dni od chwili odstąpienia od umowy zakupu, powiadom właściwego sprzedającego o późniejszym terminie zwrotu, odeślesz prawdopodobnie na własny koszt.

oznacz moderatorów
Halfrunt
#19 Nestor#

Za ponowne wysłanie paczki płacisz Ty! tam w allegro powinna być taka fajna opcja iż za opłatą wygenerujesz dodatkowy kod zwrotu. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Nie ma sankcji za przekroczenie terminu zwrotu jeśli poinformowałaś sprzedawcę to on poczeka na towar dłużej a ty poczekasz na zwrot aż on odzyska towar

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Jak odzyskasz paczkę z tym co trzeba towarem zwrocisz go we wlasnym zakresie na adress do zwrotów sprzedawcy oplacając wysyłkę. Wrzuć do paczki odstąpienie od umowy z allegro albo jakieś dane identyfikujące zakup bo odsyłasz bez kody zwrotu smart i nie będzie wiedział co to jest. Chyba że dostaniesz kolejny kod smart za friko na zwrot od allegro.

oznacz moderatorów