anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie ma mojego towaru w paczkomacie Allegro one box? Powinien być 24-25 marca.

forty1964
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

My nie wiemy, za towar do momentu odbioru odpowiada sprzedający, więc należy jego pytać!😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@forty1964 sprawdziłam tą przesyłkę i przykro mi, ale jeśli do tej pory nie została doręczona do automatu to najprawdopodobniej znajdzie się tam dopiero po weekendzie. Przewidywane doręczenie to piątek do końca dnia, ale jej status nie zmienił się i cały czas jest "w drodze" 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

UPS = United Parcel SLOW  🐢

Jeszcze nie za kumali, że to Polska a nie Ameryka tu wszystko trzeba na wczoraj a nie na popojutrze.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@Client:44052296 
Sposób realizacji przesyłek One by Allegro jest konsekwencją warunków zawartej Umowy, a nie zdolności przewozowych przewoźnika.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@forty1964 
Dla usługi "One by Allegro" zgodnie z Regulaminem:
"... gwarantowany termin doręczenia Przesyłki wynosi 5 Dni roboczych, licząc od dnia nadania Przesyłki. Przesyłki nadane po godz. 12 w danym Dniu roboczym lub w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela, święto) są uznawane za nadane w kolejnym, najbliższym Dniu roboczym. Termin doręczenia uważa się za zachowany, jeżeli przed jego upływem Przesyłka została umieszczona do doręczenia w Punkcie Obsługi Klienta lub w Automacie Paczkowym."

Jeżeli przesyłka nie została nadana przed południem w dniu roboczym, to może być "w drodze" nawet 6 dni roboczych, a więc: ponad tydzień.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów