anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodaj Allegro One do metod dostaw i zgarnij pakiet do 80 Wyróżnień!

BISport
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry w zakładce centrum zniżek ,można było skorzystać promocji, dodaj metody dostawy Allegro One i zgarnij pakiet do 80 Wyróżnień!

Więc skorzystałem z tej promocji dodałem metody dostaw Allegro One , dzisiaj patrzę a ta zniżka widnieje u mnie jako wykorzystana , nie dodało mi pakietu wyróżnień .

Proszę o sprawdzenie tego 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BISport Cześć. 🙂 Skonsultuję tę sprawę z odpowiednim zespołem i dam Ci znać

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@ko_alka Witam, u mnie tez widnieje jako wykorzystane a wyrożnień brak. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@BISport @AlePiesio Jeśli chodzi o promocję "Dodaj Allegro One (Punkt, Box) i odbierz pakiet do 80 Wyróżnień" to nie została ona jeszcze rozliczona — po spełnieniu warunków, zgodnie z Regulaminem promocji wyróżnienia zostaną przyznane do 27 kwietnia 2023 r.

Jeśli spełniliście warunki, to do 27 kwietnia otrzymacie wyróżnienia, pojawią się one w Centrum zniżek i trzeba je będzie aktywować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AZ-parts
#7 Wielbiciel#

@ko_alka Dzień dobry, przeczytałam powyższe wpisy, ale nadal mam kilka wątpliwości dotyczących tego pakietu wyróżnień. Na moim koncie jest informacja (w aktywnych pakietach)

Szczegóły wykorzystania zniżki
AKTYWNY

Rozliczenie promocji 'Dodaj Allegro One do metod dostaw i zgarnij pakiet wyróżnień'

W ramach akcji promocyjnej pozostało do wykorzystania:

  • Opłata za wyróżnienie: 40
OBOWIĄZUJE OD15 maj 2023, 09:40
OBOWIĄZUJE DO6 cze 2023, 23:59
 
Co oznacza ta opłata: 40? Czy to jest po prostu ilość ofert do wyróżnienia? Nie do końca rozumiem jak to wykorzystać, a nie chciałabym przez niedoinformowanie ponieść dodatkowej opłaty.
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@AZ-parts tak, "40" to liczba otrzymanych wyróżnień, w tej chwili masz wykorzystane 0/40 wyróżnień. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów