anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodatkowe oplaty UPC

Saunakcedoria_pl
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry! 

Przepraszam bardzo, ale mam pytanie czy to jest zgodne z prawem ze naliczaja dodatkowe oplaty za przesylki UPC w lutym 2023r za marzec 2022r? Przeciez rok 2022 juz zamkniety. 
Pytanie 2. Jak zamawiam kuriera z podjazdem do domu na ten sam dzien  i mam np. 5 przesylek do oddania czemu naliczane sa oplaty za 5 podjazdow  5x4,99zl, nie bylo 5 podjazdow, a tylko 1. Gdzie moge to zglosic?
Pytanie 3. Naliczyli mnie oplaty dodatkowe 119zl jako doplate za duza paczke i za ta sama przesylke druga oplate dodatkowa 45,99zl jako doplata do paczki o wadze powyzej 40kg do 50kg wagi rzeczywistej lub wymiarowej. UPC. Czy tak moze byc?
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Saunakcedoria_pl 

Pytanie 1: Wysłaliśmy Ci wiadomość mejlową w tej sprawie. Te opłaty powinny zostać naliczone w marcu 2022, ale z uwagi na opóźnienie po stronie przewoźnika, zrobiliśmy to dopiero teraz. Opłaty są naliczane zgodnie z regulaminem.

Pytanie 2 i 3: Reklamację możesz złożyć przez formularz kontaktowy https://allegro.pl/pomoc/kontakt 

oznacz moderatorów

Saunakcedoria_pl
#7 Wielbiciel#

Dzien dobry! Pani odeslala do regulaminu naliczenia oplat, i teoretyczne rozumiem ze moga byc opoznienia po stronie przewoznika mieseczne, ale jak moga byc opoznienia roczne,   rok 2022 juz rozliczony, prosze dac konkretna odpowiedz gdzie jest napisane ze moga byc naliczane oplaty dodatkowe za rozliczony rok.

Wedlug takiej logiki mozna naliczyc oplaty dodatkowe rok, dwa, trzy wstecz i to bedzie zgodnie z regulaminem. Tak to rozumiem?

Z gory dziekuje za odpowiedz

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Saunakcedoria_pl W regulaminie przeczytasz: 

d. Opłaty za Usługi i Usługi Dodatkowe zostaną doliczone do rachunku Sprzedającego w miesiącu, w którym nastąpiła ich realizacja lub w kolejnych miesiącach po realizacji tych usług, w zależności od terminu powzięcia przez Spółkę informacji o podstawie do naliczenia tych opłat.

Naliczenia zostały naliczone w późniejszym terminie, ponieważ informacje o paczkach od Przewoźnika otrzymaliśmy z opóźnieniem. 

oznacz moderatorów

Saunakcedoria_pl
#7 Wielbiciel#

Niestety to nie rozwiaze problem z zamknieciem roku 2022r.  i nie widze w regulaminie odpowiedzi na moje pytanie i podpowiedzi jak rozwiazac ten problem. Bardzo przykre!

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Zgłoś reklamację u operatora jak jesteś pewien, że źle naliczyli opłaty.

Ps. UPC to kablówka (należy do Playa). 

 

oznacz moderatorów