anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa do Allegro ONE BOX, nieistniejący adres punktu

archimed
#11 Animator#

Witam

Kupiłem przedmiot, jako dostawa, cytuję z wiadomosci e-mail i sms-a:

"Punkt odbioru

Allegro One Box, zielony automat
Polinezyjska (róg Cynamonowej) 45
02-776 Warszawa
Przy budce ochrony"

Straciłem pół godziny na szukanie i NIE ZNALAZŁEM!!!!!!!!!

Po pierwsze, NIE MA adresu Polinezyjska 45!!!!

Jest Cynamonowa 45 - to pawilon handlowy. Od Cynamonowej żadnego automatu nie ma, zaś od tyłu są jakieś chaszcze, nie ryzykowałem wchodzenia, żeby nóg  nie połamać. i niby jaka budka ochrony????, bo tam są rtylko śmietniki.

Gratuluję firmie sprytnego UKRYCIA paczkomatu, to pewnie w ramach zniechęcania do korzystania z tej opcji, albo w ogóle do korzystania z Allegro.

Poproszę o mapę z Targeo w maksymalnym powiększeniu z zaznaczeniem miejsca posadowienia paczkomatu.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@archimed pewnie był w chszczach ukryty w zielonym taki zamysł allegro 😄 maczeta i do dzieła 😉

dsdfff.jpg.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Ha, ha, ha dobre. Dobrze, że mam 4 dni na szukanie.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zamów taryfę i już, dryndziarz trafi.🤣

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Tyle to ja też wiem. Mapkę można przestawić na widok fotograficzny, wtedy paczkomat pokrywa się ze znakiem drogowym.

Adres jest ewidentnie błędny (Polinezyjska 45!!!), a lokalizacja to raczej parking na zapleczu Leclerca.. To dziwne, ale z paczkomatem InPostu nigdy nie miałem kłopotu. Jak Allegro umieszcza w miejscach nie dajacych się opisać, to może dane GPS?????

I BEZWZGLĘDNIE proszę poprawić błędny adres. Paczkomatu poszukam przy świetle dziennym.

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Może wiatr go porwał? Podobno nie pierwsza taka sytuacja.

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@archimed 
Allegro One to jedno wielkie nieporozumienie. Niedawny przykład zakupu do punktu odbioru w Tarnowskich Górach - zamówienie złożone we wtorek po południu. W środę pakujemy towar, odpalamy WzA i... nie ma żadnego punktu odbioru w Tarnowskich Górach, wszystkie wyłączone z powodu przepełnienia (punkty Kolportera są zwykle niewielkie). Najbliższy punkt Allegro One Kupująca miała w Bytomiu. Całe szczęście zrozumiała, że to nie nasza wina i dopłaciła do kuriera.

Na starcie usługi takie sytuacje zdarzały się non stop, punkty pojawiały się na dzień, góra dwa i znikały na kolejne kilka dni. Teraz to się też zdarza ale znacznie rzadziej. Z nadaniami na szczęście ogarnęliśmy, że nie musimy płacić za kuriera, czy zasuwać do sąsiedniej miejscowości, tylko wystarczy do punktu UPS-a przy sortowni podjechać. Jak jednak znika punkt odbioru, to już niewesoło się robi.

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Na szczęście znalazłem swój paczkomat za dnia. usytuowany na parkingu, za wejściem obok ochrony, niewidoczny od ulicy jednej i drugiej, Moze jakby autor opisu sam spróbował go znależć, to opis byłby lepszy.

Temat zakończony.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@archimed Dziękuję za Twoje zgłoszenie, przekazałam je już do zespołu odpowiedzialnego za lokalizacje naszych automatów i na pewno sprawdzimy dokładnie ten adres. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów