anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dzień dobry, jak mogę wygenerować etykietę do Allegro one box ( zielony automat ) ?

hsskleppl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, jak mogę wygenerować etykietę do Allegro one box ( zielony automat ) ?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@hsskleppl https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/one-by-allegro-informacje-dla-sprzedajacych-eKALEP0OvH0

Nadawanie przesyłek przez Wysyłam z Allegro

Przesyłki metodami dostawy Allegro One Box oraz Allegro One Punkt możesz nadawać wyłącznie przez narzędzie Wysyłam z Allegro. Możesz także skorzystać z nadawania przez API lub zewnętrznych integratorów takich jak Baselinker czy EasyUploader.

Dostęp do Wysyłam z Allegro jest bezpłatny. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych czynności, żeby mieć do niego dostęp. To bardzo proste - dwa kliknięcia i ze swojego konta na Allegro przechodzisz do Wysyłam z Allegro.

Wejdź w zakładkę Zamówienia w Moim Allegro i dla wybranego zamówienia z dostawą Allegro One Box lub Allegro One Punkt kliknij w [nadaj przesyłkę]. Przeniesiemy Cię bezpośrednio do formularza nadawczego w Wysyłam z Allegro dla tego zamówienia.

Dla przesyłki z metodą dostawy Allegro One Box lub Allegro One Punkt możesz wybrać dwa sposoby nadania przesyłki dostępne w Wysyłam z Allegro:

  • bez podjazdu kuriera - przesyłkę nadasz w dowolnym automacie One Box by Allegro lub punkcie stacjonarnym One Punkt by Allegro
  • kurier przyjedzie po przesyłkę - wybierz termin, w którym kurier ma odebrać od Ciebie przesyłkę.

Od 13 kwietnia 2022 możesz za darmo zlecić jednorazowy odbiór przesyłek Allegro One Box oraz Allegro One Punkt bezpośrednio w Wysyłam z Allegro. Jeśli nadajesz paczki regularnie, możesz zlecić podjazd kuriera na stałe.

Godzina graniczna nadawania przesyłek i zlecenia podjazdu kuriera dla metod dostawy Allegro One Box oraz Allegro One Punkt jest stała dla UPS (godz. 12:00), a w przypadku przewoźnika Allegro One Kurier, jest ona ustalana na podstawie kodu pocztowego miejsca nadania. Po tej godzinie nie ma gwarancji, że kurier odbierze paczkę tego samego dnia, co może opóźnić dostawę do klienta. Dowiedz się więcej na temat godzin granicznych nadawania przesyłek w tym artykule.

Przeczytaj nasz artykuł o Wysyłam z Allegro i dowiedz się więcej na temat tego narzędzia.


________
Κώστας
oznacz moderatorów

hsskleppl
#8 Zapaleniec#

dziękuję, problem był w zbyt długiej nazwie nadawcy dlatego wyskakiwał błąd

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Trochę poczytaj bo kupujący nie są zachwyceni tym Allegro Box. ale jak trzeba to trzeba.😁

oznacz moderatorów

hsskleppl
#8 Zapaleniec#

a wiesz na co narzekają konkretnie?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@hsskleppl wpisz w wyszukiwarkę forum "one box" i poczytaj, głównie opóźnienia, brak śledzenia i dziwne statusy paczek, oczywiście nie zawsze więc sam sprawdzisz w praniu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hsskleppl
#8 Zapaleniec#

ok, poczytam dzięki

oznacz moderatorów