anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak jest z rejestrowaniem paczek przez One Box

MAMY ROZWIĄZANIE!
kotekann
#7 Wielbiciel#

Kilka dni temu poraz pierwszy skorzystałam z paczkomatu Allegro One Box, wysyłając paczkę. Spakowałam ja wygenerowałam kod nadania. Napisałam go na paczce w dwóch miejscach. Postępując zgodnie z sugestiami na paczkomacie wysłałam paczkę i co nie mam żadnego potwierdzenia że włożyłam paczkę do paczkomatu. Na stronie allegro lokalnie jest że paczka czeka na nadanie. Skończy się chyba na tym że będę musiała oddać kupującemu kasę za przedmiot i wysyłkę. Opisałam sprawę przez formularz allegro i oczywiście nie dostałam odpowiedzi.Pierwszy i ostatni  korzystam z tej formy wysyłki. Czy komuś się to przytrafiło?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

Normalne, bo status zmieni się jak kurier paczkę odbierze czyli nie wiadomo kiedy. Resztę można doczytać przez liczne wątki na tym forum.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Sugeruję jedną rzecz z dwóch albo nigdy nie korzystać z oneboxa bo jakość jest śmieszna ilość wałów olbrzymia. Albo jak już upierasz się nadać coś tym dziadostwem to koniecznie nakręcać film z pakowania i umieszczenia w paczkomacie do celów dowodowych obrony za niedoręczenie paczki 

oznacz moderatorów