anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę nadać przesyłkę "Allegro One Kurier - dostawa jutro" z paczkomatu Allegro?

Burytb
#2 Obserwator#

Cześć,

Właśnie pakuję zamówienie i zastanawiam się jak mogę nadać przesyłkę "Allegro One Kurier - dostawa jutro" z paczkomatu Allegro?

Jestem wiecznie poza domem i spotkanie z kurierem graniczy z cudem.

Pozdrawiam Serdecznie Całą Społeczność!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Burytb Cześć. 🙂 Paczkę możesz nadać w automacie Allegro One Box

ko_alka_0-1680628498587.png

oznacz moderatorów

Burytb
#2 Obserwator#

Dziękuję pięknie za szybką odpowiedź.

Problem jest bardziej złożony - podczas próby zatwierdzenia formularza, wyskakuje komunikat "Kod pocztowy Nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera".

Proszę mi powiedzieć, jak obejść ten problem? 😉

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Burytb A czy Twój kod pocztowy jest obsługiwany przez One Kuriera? Sprawdzisz to tutaj: https://allegro.pl/kampania/one/kurier 

Jeśli nie, to nie powinieneś udostępniać takiej opcji w swoim cenniku dostaw. W takim wypadku są dwa rozwiązania: możesz poprosić kupującego o anulowanie zamówienia i dokonanie nowego z wybraniem innej wysyłki lub wysyłka na własną rękę po ustaleniu kosztów z kupującym. 

Bardzo ważne jest to, żebyś usunął tę metodę dostawy ze swojego cennika, jeśli Twój kod potowy rzeczywiście nie jest obsługiwany, bo nie będziesz w stanie nadać takiej paczki. Pozostaw tylko One Boxa i One Punkt jako osobne pozycje zamiast pakietu z One Kurierem. 

Możesz ewentualnie napisać wiadomość mejlową na . Tam zweryfikujemy, czy możemy na Twój adres udostępnić podjazdy naszych kurierów. 

oznacz moderatorów

Burytb
#2 Obserwator#

Brakuje mi tutaj logiki.

Wasze paczkomaty są w okolicy, a po stronie odbiorcy operuje Wasz kurier.

Czy jeżeli wpiszę w polu nadawcy jakikolwiek kod pocztowy i wygeneruję etykietę, a na koniec wrzucę paczkę do Waszego paczkomatu, to ta paczka dotrze do celu?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Burytb Te metody dostawy są obsługiwane przez dwóch przewoźników: UPS i One Kurier, porównaj to w cennikach: 

ko_alka_0-1680629753696.png

Jeśli chodzi o Twój pomysł, to jest możliwość, że ta paczka zostanie odebrana i dostarczona, ale nie spotkałam się z podobnym przypadkiem, więc nie dam Ci gwarancji. 

oznacz moderatorów