anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę nadać przesyłkę z Wysyłam Allegro Allegro One Box, którą odbierze kurier UPS?

NaturalniePiekne
#2 Obserwator#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

@NaturalniePiekne przez WzA 🙂 ja wpadnie zamówienie będzie nadaj paczkę i nadajesz, zamawiasz podjazd i czekasz bliżej nieokreślony czas 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NaturalniePiekne
#2 Obserwator#

Dziękuję, dopiero zaczynam przygodę z Allegro i jeszcze muszę ogarnąć co to jest. Ale dziękuję za podpowiedź:)

oznacz moderatorów

NaturalniePiekne
#2 Obserwator#

WzA czyli Wysyłam z Allegro, no właśnie nie mogę, bo mój adres nie jest obsługiwany przez kuriera One, wiem, że może odebrać ją kurier UPS, ale nie mogę utworzyć etykiety a nie ma dostępnego innego rozwiązania.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NaturalniePiekne to usuń z oferty Allegro One Kurier Punk Box i zostaw Allegro One Punk Box 🙂 a  tą paczką dogadajs ię z kupującym i nadaj inaczej 🙂

Zrzut ekranu 2023-08-03 205333.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NaturalniePiekne
#2 Obserwator#

To ma być dostawa do One Boxa, przysyłki odbiera kurier UPS i dostarcza do punktu odbioru. Myślisz, że klient zaznaczył drugą opcję i dlatego jest problem? Gdyby zaznaczył 1, tak jak proponujesz to nie byłoby tego problemu? Już usunęłam tego Kuriera, dziekuję.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@NaturalniePiekne kwestia co Ty udostępniłeś, masz tam dwóch kurierów jeden lata w kilku miastach inny UPS w całej polsce !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

NaturalniePiekne
#2 Obserwator#

Miałam obie opcje zaznaczone, właśnie usunęłam Allegro One (Punkt, Box i Kurier).

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

NaturalniePiekne
#2 Obserwator#

I już wszystko jasne. Dziękuję za pomoc:) 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów