anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić punkt nadania Allegro One Box?

MAMY ROZWIĄZANIE!
qnik
#2 Obserwator#

Witam,
Gdzie się zmienia punkt nadania Allegro One Box? Ten który dostałem jest od czapy.

MK

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@qnik podaj mi proszę numer zamówienia, którego dotyczy to nadanie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
qnik
#2 Obserwator#

Gdzie to się sprawdza?

oznacz moderatorów
qnik
#2 Obserwator#

Patrzę na stronę ze szczegółami sprzedaży i nie widzę tam żadnego numeru. Jest jakiś długi kod do płatności ale to chyba nie to. Proszę o instrukcję jak ten numer zdobyć.

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@qnik to podaj mi proszę link do swojej oferty. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
qnik
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@qnik a gdzie dokładnie go wpisałeś? Z danych w naszym systemie wynika, że etykieta nie jest jeszcze wygenerowana, ale mam duże wątpliwości, czy uda Ci się wysłać ten przedmiot przez Allegro One Box. Maksymalne wymiary paczki określone w regulaminie to  64 cm x 41 cm x 38 cm, natomiast z opisu wynika, że Twój przedmiot ma wymiary 33x37x57, więc ta przesyłka może się nie zmieścić w skrytce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Upchnie.

oznacz moderatorów
qnik
#2 Obserwator#

Nigdzie nie wpisywałem - pojawił się automatycznie. Dlatego nie generowałem etykiety, bo ten punkt totalnie mi nie pasuje. Jeśli chodzi o pakowanie to nie ma problemu - transporter da się "skompresować" do mniejszych wymiarów, ale przecież nawet nie złożony mieści się w maksymalnych wymiarach. Można powiedzieć, że ma 57 cm x 37 cm x 33 cm i wszystko gra 🙂
Rozumiem, że będzie opcja zmiany punktu nadania na etapie generowania etykiety, tak? Szkoda, że Allegro nigdzie o tym nie informuje. Nie zawracalibyśmy Wam głowy.

oznacz moderatorów
qnik
#2 Obserwator#

Ha ha ha ha! Mój błąd 🙂 To jest paczkomat odbiorczy. Transporter kupił człowiek z Krakowa dlatego myślałem, że to mi przypisano ten paczkomat. Nawet zdążyłem się zirytować po wydrukowaniu etykiety zanim zrozumiałem o co chodzi. Dziękuję za asystę 🙂

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@qnik potwierdzam, etykieta jest już wygenerowana. Czyli wszystko jest już w porządku? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów