anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak sprzedać dodatkową usługę konfiguracji urządzenia?

PSK-NET
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałem zaoferować dodatkową usługę konfiguracji do sprzedaży urządzeń na moich aukcjach i taki opis dodałem na końcu aukcji. Niestety zostały mi aukcje zamknięte. 
Jak w takim razie mogę wystawić taką pozycję i proponować razem z zakupionym urządzeniem jaką opcję dodatkową? 

 

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Najważniejsza zasada, nie możesz niczego proponować co wyglądałoby jakbyś chciał sprzedać pomijać Allegro, wiec w zasadzie powinna być to inna nowa oferta albo wszystko w jednej. Nie może to brzmieć jakbyś chcial ominąć Allegro.

oznacz moderatorów

PSK-NET
#7 Wielbiciel#

Zrozumiałem to po treści maila jaki otrzymałem w związku z zakończeniem aukcji.

Czy mogę w takim bądź razie wystawić urządzenie + konfiguracja w cenie powiększonej o koszt konfiguracji?

Nie chciałbym aby znowu mi usunięto aukcje z powodu duplikowania tych samych aukcji pomimo tego, że będzie to urządzenie + konfiguracja.

Czy mogę w kategorii, w której mam urządzenia sieciowe dodać nową aukcję jako osobną konfigurację i później połączyć to w zestaw? 


Wiem, że istnieje opcja usługi informatyczne ale tam trzeba wykupić pakiet, który co jakiś czas trzeba na nowo opłacać i w moim przypadku byłoby to zupełnie bez sensu, ponieważ takową konfigurację sprzedam może raz na jakiś czas, a koszt odświeżenia generowałby dodatkowe obciążenie. Dodanie w tej właśnie kategorii nie obciąża j mnie dodatkowymi kosztami przypadku nie sprzedanej opcji dodatkowej konfiguracji. Po sprzedaży urządzenia razem z konfiguracja i tak jest w dwóch przypadkach pobierana prowizja. Ale nie wiem jaki jest do tego stanowisko allegro.

Ja bardziej traktuje tę opcje sprzedaży (konfiguracja urządzenia) jako wyróżnienie moich aukcji i z możliwością do zakupu razem z konfiguracją niż jako stały element sprzedaży.

 

oznacz moderatorów