anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak zmiennić adres przekazania przesyłki na allegro one box( zamawiane kuriera) ?

ZpomyslemJM
#8 Zapaleniec#

po przygotowaniu przesyłki chcę zamówić podjazd kuriera. Wysyłam z allegro one box, program pokazuje tylko dane na które jest zarejestrowana moja firma, nie pokazuje adresów zewnętrznych magazynów, które mam ustawione i wyświetlają się przy wyborze każdej innej formy przesyłki czy to inpost, czy np dpd

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Allegro_One
Ekspert Allegro

@ZpomyslemJM, przepraszamy za czas oczekiwania na odpowiedź. 🙂 Jeśli te adresy są dodane w zakładce [Książka adresowa - Wysyłam z Allegro], w trakcie generowania etykiety możesz zmienić te dane w sekcji [Nadawca] poprzez przycisk [Zmień].

oznacz moderatorów

ZpomyslemJM
#8 Zapaleniec#

Tak powinno to działać , ale nie działa pokazuje tylko adres domyślny. I to tylko przy wysyłce z allegro one box. A jeszcze dodam bo to naprawdę mnie złości -KONTAKT z WAMI  TRAGEDIA. Trzeba sobie samemu radzić, zmieniacie ciągle coś , nowe coraz bardziej restrykcyjne wymogi  - jako sprzedawcy mamy czas wysyłek robić jak najkrótszy a Wasz system go tak bardzo komplikuje. Odpowiedź po 2 dniach - ekspres -BRAWO.

oznacz moderatorów