anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaki kurier zabiera paczki Allegro one box i Allegro punkty odbioru?

1-daria
#8 Zapaleniec#

Hej , może ktoś podpowie bo nie wiem gdzie znaleźć odpowiedz na nurtujące mnie pytania:

1.Jaki kurier zabiera paczki Allegro one box i Allegro punkty odbioru? 

2. Czy trzeba mieć umowę?

3. Czy odbiór jest dodatkowo płatny?

4. Czy paczkomat allegro ma takie same wymiary jak Inpost?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@1-daria, odnosząc się do Twoich zapytań:

  1. Obecnie współpracujemy w tym zakresie z UPS.
  2. Nie trzeba podpisywać umowy. Trzeba natomiast posiadać konto firmowe na Allegro i wówczas przesyłki można wygodnie nadać korzystając z naszego narzędzia Wysyłam z Allegro, API Allegro lub zewnętrznych integratorów, takich jak: Baselinker czy EasyUploader.
  3. Jednorazowy odbiór kuriera kosztuje 3,99 zł. Możesz ustawić zlecenie stałego odbioru - wtedy odbiór jest bezpłatny. Minimum, jakie trzeba spełnić to: podjazd kuriera co najmniej 3 razy w tygodniu + przy każdym podjeździe przekażesz kurierowi co najmniej 4 paczki. 
  4. Maksymalne wymiary przesyłek, jakie mieszczą się w skrytkach  to  64 cm x 41 cm x 38 cm.
oznacz moderatorów

1-daria
#8 Zapaleniec#

To chyba bardzo drogo co ? przy naszym zysku 5zł oddać 4zł za podjazd kuriera to zbyt dużo. Ktoś "na górze" w Allegro powinien wynegocjować lepsze warunki dla sprzedawców. A dlaczego nie można takiej paczki przekazać kurierowi DPD ? Dlaczego Allegro podpisało umowę z taką małą firmą w Polsce jak UPS a nie kolosem czyli DPD? Chciałem dodać te nowe metody dostawy i paczkomaty Allegro ale nas nie stać. Nie mamy takiego przerobu paczek żeby każdej firmie kurierskiej dawać dziennie po 4 paczki ,lub z każdym zawierać umowę. Od wybuchu wojny ogólnie sprzedaż przez portal Allegro spadła dość mocno.

oznacz moderatorów