anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kochani sprzedający - jakie macie doświadczenia z narzuconym przez ALLEGRO - ALLEGRO ONE

Yoda1966
#8 Zapaleniec#

Nadałem 12.02 2024  5 paczek  w zielonym paczkomacie Allegro, do dzisiaj żadna nie dotarła do klientów. Zgłoszenia wysłane do Allegro. Przy pierwszym zgłoszeniu na stronie zamówienia klienta pojawiło się dzisiaj info - przesyłka zaginęła.  Podejrzewam że żadna się nie znajdzie. Zaginięcie pięciu paczek z jednego dnia w UPS to totalna porażka ALLEGRO ONE.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@Yoda1966 a jak nadałeś ? wyruszyły w drogę ?  problem jest w mniejszych miejscowościach lub jak jest problem z kurierami UPS 

Ja nadałem do dziś 3 szt więc nie wiele osób to wybiera i całe szczęście 🙂 odbierane mam bez problemu 11 - 12 jedna dotarła na drugi dzień druga na trzeci od nadania, coś więcej Ci powie @mdrogeria a i są sprzedawcy co nie mieli żadnego problemu a trochu ich nadali 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Yoda1966
#8 Zapaleniec#

nadałem w paczkomacie, z info o trasie przesyłki wynika że trafiły na magazyn i ślad zaginął, nadane w  Poznaniu 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Yoda1966 allegro nie ma paczkomatów 😄 to norma 7 dni poleżą i może się znajdą i wyruszą w dalszą drogę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Yoda1966
#8 Zapaleniec#

minęło już 10 dni, a przy pierwszej reklamowanej już jest info że zginęła, ciekawe co będzie z pozostałymi

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Yoda1966 dlatego muszą zmuszać do tej usługi bo mało kto by to dobrowolnie udostępnił, szkoda czasu i nerwów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @Yoda1966 mam schizę na punkcie zielonych automatów , nadaję w E-paka ok 13:00 i wszystko rusza w drogę tego samego dnia  ,co dalej nie wiem , nie chce mi się monitować  ,a zgłoszeń od klientów nie ma ..

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

moje doswiadczenie  na allegro jest fatalne blokuja konta bez powodu tyle lat wysyłałam tylko poczto polsko nigdy nie miałam kłopotu  paczki dochodziły ma czas  

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@client11546 co do blokad na tyle wątków tu opisywanych zawsze okazywało się po wypowiedzi allegro że blokady były słuszne 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

konto na allegro istnieje ja nie złorzyłam wypowiedzenia z kontem client1146 zamknełam tylko jne konta kture były nie aktywne

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

A KIEDY ALLEGRO NIE MIAŁO RACJ I SŁUUSZNIE ODPOWIADA A KIEDY BĘDZIE NASZA RACIA CO CHYBA NIGDZY AZJACI MAJĄ RACIE I 60% PUNKTÓW ONI MAJĄ RACIE I SPRZEDAJĄ ???????

oznacz moderatorów