anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący zamówił przesyłkę one box

xsiwyjan
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.

Kupujący zamówił przesyłkę one box a w mojej miejscowości nie ma paczkomatów one box,  system przekierowuje mnie do innego paczkomatu w innej miejscowości odległej ponad 20 km. co zrobic w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie zrobisz, możesz jechać albo może wysłać poza Allegro na własny koszt.

oznacz moderatorów

upwards
#10 Popularyzator#

Sam włączyłeś w cenniku tę opcję wysyłki. Tylko po co, jak nie masz takiej możliwości? Teraz trzeba kombinować jak to wysłać. 

oznacz moderatorów

xsiwyjan
#7 Wielbiciel#

Włączyłem z myślą, że wyslę paczkę korzystając z one-punkt. Tu asuwa się pytanie, dlaczego system allegro nie przewiduje możliwości wysyłki one punkt skoro nie ma one box w tej miejscowości?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dogadaj się z kupującym albo zwróć mu środki jak nie chcesz wysłać.

oznacz moderatorów

xsiwyjan
#7 Wielbiciel#
  • Naświetliłem problem, który istnieje w systemie wysyłek Allegro lokalnie, system nie umożliwia wysyłki z One-Punkt i tu trzeba zadziałać, dokonać zmian w systemie wysyłek.
  • Skoro w danej miejscowości nie ma paczkomatów One-Box system powinien umożliwiać wysyłkę One-Punkt.
  • Odnośnie mojej wysyłki znajdę rozwiązanie korzystne dla kupujacego i sprzedającego.
  • Dziękuję, zamykam temat.
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@xsiwyjan zamów podjazd kuriera UPS, podjazd po przesyłkę do One Boxa jest bezpłatny, możesz też wysłać w punkcie np. Furgonetki

oznacz moderatorów

xsiwyjan
#7 Wielbiciel#

Jest oczywiście wiele możliwości wysyłki na własny koszt ale problem tkwi w systemie wysyłek Allegro Lokalnie. Chyba nie zagłębiłeś się w temat i nie spotkałeś się z takim problemem w swojej historii wysyłek na Allegro Lokalnie.

Specjalnie dla Ciebie opiszę tę sytuację ponownie.

Sprawa wygląda tak: wystawiłem przedmiot na sprzedaż i zaznaczyłem sposób wysyłki Allegro One Box, przedmiot został sprzedany, kupujacy wybrał przesyłkę One Box.

Tu zaczyna się problem, otóż w mojej miejscowości nie ma paczkomatu One Box, są tylko punkty przyjmowania przesyłek One Punkt ale system Allegro Lokalnie nie wyświetla (nie udostępnia) takich punktów, nie można nadać przesyłki One Punkt przez system Allegro Lokalnie.

Oczywiście można nadać przesyłkę poza Allegro jak tylko chcesz ale na własny koszt.

Zatem jest problem w działaniu systemu Allegro, który nie pokazuje punktów nadawania przesyłek One Punkt, gdzie mógłbym dostarczyć i oddać gotową paczkę z etykietą.

System przekierowuje automatycznie do najbliższego paczkomatu One Box, który jest odległy ponad 20 km od mojego miejsca zamieszkania i nie ma żadnych możliwości wprowadzenia własnych adresów One Punkt. Tu tkwi problem.

 

 

oznacz moderatorów