anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kurier nie odebrał paczek.

xerolublin
#7 Wielbiciel#

Kurier nie pojawił się po odbiór paczek. Gdzie można zgłaszać problemy z kurierem allegro? Na etykietach jest napisane, że dostawa na "jutro" i jak rozumiem klienci też dostali taką informację. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xerolublin poproszę numery przesyłek lub numer podjazdu, który nie został zrealizowany. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xerolublin
#7 Wielbiciel#

A00057HNM8

A00057GBJ1

oznacz moderatorów

xerolublin
#7 Wielbiciel#

Czy dostanę jakąś odpowiedź?

 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@xerolublin Allegro odpisuje jak już kurier przez nich wybrany łaskawie się pojawi, a najlepiej to jak już paczka jest u Kupującego.

@_HolaOla_ @Allegro_One  to i ja się podłączę. Drugi dzień paczka nie jest odebrana.

A000555EA2.jpeg

Do przesyłek Allegro One zróbcie przy przewidywanym czasie dostawy "*". I poniżej wyjaśnienie:

*o ile wybranemu przez nas przewoźnikowi zachce się odebrać paczkę

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

@xerolublin tak jak napisaliśmy w wiadomości e-mail (sprawa nr 36787322) nie wygenerowałeś zlecenia podjazdu dla kuriera i dlatego nie przyjechał. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przecież to nie działa, na cztery zamówione podjazdy, kurier @Allegro_One nie podjechał ani razu, dotyczy to tylko tych etykiet ciemnych od napaćkanych kodów z napisem UPS, choć nigdy nie miałem problemu z tymi drugimi one kurier, nie rozumiem dlaczego to oni nie mogą zabierać wszystkich przesyłek. 

Pozostało mi być bez smarta za kilka dni. 

oznacz moderatorów