anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Mam pytanie techniczne bo nie rozumiem allegro zakończyło moje aukcje i nie rozumiem dlaczego

bravusia71
#8 Zapaleniec#

allegro zakończyło moje aukcje i nie rozumiem dlaczego cytat: 

Dzień dobry,

Zakończyliśmy Twoje oferty, ponieważ naruszały nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Nie możesz opublikować więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan “Nowy” w ramach tej samej podkategorii, niezależnie od liczby posiadanych przez Ciebie kont.

Wystawianie takiego samego towaru w ramach jednej kategorii wpływa na przejrzystość wyników wyszukiwania co przekłada się na decyzje zakupowe klientów. Jeśli klienci zbyt wiele czasu spędzą na wyszukiwaniu produktu, mogą częściej rezygnować z chęci zakupu danego towaru.

Nie wystawiaj w przyszłości tego typu ofert, jeżeli nie spełniasz powyższych warunków.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bravusia71 Cześć. 🙂 Czy możesz podać mi przykładowe numery ofert, które nie były dublami, ale zostały za takie uznane? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bravusia71
#8 Zapaleniec#

to cała litania około 200 ofert nie wiem juz jak wystawiac aukcje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bravusia71 Zgodnie z Regulaminem Allegro publikacja więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan "Nowy" w ramach tej samej podkategorii jest zabroniona. Wczoraj wdrożyliśmy usprawnienie algorytmu detekcji powielonych ofert. Sprawdzając, czy oferty zostały powielone, bierzemy pod uwagę:

- produkt, z którym oferta jest połączona,
- parametry (w tym numery EAN),
- miniaturki.

W swoich ofertach miałaś ten sam EAN, markę i zdjęcie produktu. Właśnie to doprowadziło do usunięcia Twoich ofert jako duplikaty. Nie wpisałaś w parametrach rozmiarowych, jak szeroki i wysoki jest produkt. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

GWDAfishing
#8 Zapaleniec#

U mnie tych ofert jest ponad tysiąc na jednym koncie, a kont podpiętych mam 5. Teraz zgodnie z regulaminem każdą ofertę, a dokładniej jej miniaturę muszę przerobić by nie była taka sama. Dobra robota Allegro.

Przecież jest opcja połącz te same oferty etc.

Ktoś miałby jakiś sposób na rozwiązanie w postaci grupowej edycji zdjęć zakończonych ofert? 😥

oznacz moderatorów