anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie jestem zadowolony

mdrogeria
#21 Demiurg#

To jest wątek skierowany do Was Drodzy klienci , aby pokazać Wam jak działa flagowy produkt portalu pod szumną nazwą ,,allegro One ,, 

Jako sprzedawca z początkiem roku zostałem przymuszony przez portal do wprowadzenia w/w dostawy , wiedziałem ,że to nic dobrego , ale nie pozostawiono mi wyboru .

Teraz do rzeczy ...... poniżej zamieszczę foto , które otrzymałem od klienta po dostawie do automatu One przez firmę UPS .

Przedmiotem transakcji była woda kolońska , której w okresie przedświątecznym wysłałem w okolicy 300 sztuk , nie miałem wówczas w cennikach formy dostawy , o której tu mowa i nie otrzymałem ani jednego zgłoszenia od klienta pomimo ,że produkt należy do grona ,,trudnych do wysyłki ,, czas również sprzyjał uszkodzeniom z racj wzmożonego ruchu paczek .

W ostatni piątek wysłałem pierwszy raz ,, trudny produkt ,, za pomocą niechcianej przesyłki ,,allegro One ,, i !!....poniżej zamieszczam fotkę otrzymaną od klienta , butelka nie uległa stłuczeniu tylko za sprawą dużej ilości wypełniacza , nawet nie próbuję sobie wyobrazić co przewoźnik robił z tą paczką zanim ostatecznie dostarczył ją do odbiorcy .

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria odpaliłem smarka i Łony ale na szczęście lecą zamówienia ale nikt tego nie wybiera 😄

A zobacz jak promują ulubione usługi dostaw na Lokalnie domyślnie zaznaczone 🙂

Zrzut ekranu 2024-02-03 200245.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 mało jest , ale są , ok 0,5 % czyli śladowa ilość,, ale chyba rośnie 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@kostas11 niestety ale liczba takich niechcianych przesyłek u nas systematycznie rośnie

dla 50gr oszczędności na dostawie kupujący są w stanie zrobić wszystko

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RED same paczki mi nie przeszkadzają, ale ja zaczną się problemy z dostawami, dyskusje, czy kiepskie opinie, których od lat nie miałem z powodu dostaw to zacznę działać wyżej 😄

Dziwisz się jak płacą czy rozdają prezenty bo nikt tego nie chce wybierać 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria A dopiero co kilka dni temu pisałeś że demonizuję z Allegro One.Też załączyłem żeby wyeliminować przynajmniej jedną przyczynę spadku sprzedaży i myślę że tylko do pierwszej takiej sytuacji.Tylko w moim przypadku może to skończyć się bardziej drastycznie😟

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ART_FOTO bo demonizujesz , stłuc nie stłuką bo stosuję dużo wypełnienia , w okresie przedświątecznym / prezenty / dla pewniaka dokładałem do paczki drugi kartonik do samodzielnego złożenia , być może coś i się działo ,ale kto potrzebował złożył sobie nówkę , co do doręczeń nic się nie dzieje , nikt nic nie zgłasza , a monitować mi się nie chce .

 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria Ja stosuję również bardzo dużo wypełnienia.W mojej branży nie da się inaczej.Jednak zaszkodzić może samo zamoczenie lub rzucanie paczką(wiem, u innych też może to się wydarzyć).Ewentualne zaginięcie również powoduje duże straty, bo po pierwsze nie sprzedaję rzeczy po 10-50 zł, po drugie sprzedaję przedmioty niszowe, rzadko powielone w asortymencie w jednym czasie, zatem nie jestem w stanie w takiej sytuacji zaspokoić potrzeby klientów, co może doprowadzić do ich niezadowolenia, a w konsekwencji wiadomo jakiej oceny.Tym samym działalność może zostać szybko pogrzebana przy takiej ilości wystawianych komentarzy.Dlatego korzystałem do tej pory z przewoźników sprawdzonych przez lata.Niestety sytuacja zmusiła mnie do załączenia ONE.Zobaczymy jak to będzie hulało.Na pewno % szybkości wysyłek spadnie, bo u mnie kurier UPS odbiera przesyłki już około 10:00, a 90% zakupów odbywa się grubo po tej godzinie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ART_FOTO ale.... myślałem ,że problemów będzie więcej choć % przesyłek z ZONK-iem jest zdecydowanie wyższy niż u innych przewoźników , jeszcze nie ma miesiąca jak to wprowadziłem  ,trudno na razie mówić o statystykach .

oznacz moderatorów