anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

nie mogę znaleźć lokalizacji nadania

luszczynskowa
#1 Nowicjusz#

muszę zmienić lokalizację nadania paczki w one boxie. nie mogę znaleźć swojej wybranej lokalizacji. a istnie na 100%. co mam zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@luszczynskowa a sprzedałeś na Lokalnie ? na jaki chcesz zmienić ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@luszczynskowa masz w okolicy automat allegro one box 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak już wybrałeś to nie zmienisz, musi Ci moderacja anulować i dopiero zmienisz etykietę. A zmienić automat czy punkt?

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@luszczynskowa Cześć. 🙂 Prawdopodobnie Twoja wybrana lokalizacja to Allegro One Punkt (a nie Allegro One Box). Sprawdź to proszę na tej mapie: https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas 

Paczki metodą Allegro One Box można nadawać wyłącznie w Allegro One Boxach, czyli naszych automatach paczkowych. Jeśli w Twoim mieście nie ma Allegro One Boxa, to przykro mi, ale nie nadasz paczki tą metodą. Najlepiej od razu wyłącz tę opcję we wszystkich swoich ofertach. 

W takiej sytuacji możesz wystawić ofertę ponownie i udostępnić inną metodę dostawy lub wysłać paczkę klientowi poza Allegro (bez etykiety od nas). 

oznacz moderatorów

festung-breslau
#7 Wielbiciel#

Tu jest definitywnie coś nie tak. Ja w tej chwili mam to samo - kupujący chce przesyłkę do ONE BOX a te 2 które są na moim osiedlu są niedostępne - po prostu są przeładowane i tyle !!! Najgorsze jest to że w okolicy nie mam innego a też nie mam zamiaru jeździć po mieście bo wskazuje mi na mapie kilka km od domu. W INPOST mogę nadać w dowolnym paczkomacie a tutaj jest kicha - wybiorę inny i muszę tam jechać - trzeba zrezygnować z tej opcji - taniej nie znaczy lepiej......................

oznacz moderatorów