anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie odebrana paczka

marek_s50
#9 Pomysłodawca#

Po raz kolejny nie została odebrana paczka Allegro One Box. Proszę o interwencję w tej sprawie. Podaje nr przesyłki: A0004536F5.

Proszę o pilne załatwienie sprawy.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marek_s50 wszystko w normie, 2 dni w automacie może poleżeć, jak kurier będzie miał chwilkę to odbierze 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zima idzie a taki kurier to także człowiek i musi mieć chwilę na ciepły posiłek i przerwę!

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@LEW433 wkrótce do Smarta to będzie obowiązkowa dostawa, która już teraz leży. Na Święta to będzie wyglądało ciekawie 🙂 A kurierzy? Może cofniemy się o 10 lat, kiedy paczki z Inposta nie mieściły się się w paczkomatach i wydawano je z samochodów albo stert paczek rzuconych na chodnik (ja tak odbierałem, ze sterty na chodniku...). Zmarznięci Kupujący w kolejce do przemarzniętych kurierów. Jak widać  ktoś w Allegro ma nostalgię i chce przypomnieć sobie stare dzieje, ale juz pod własną marką. "Teraz MY"!

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@marek_s50 wyjaśniamy to! Otrzymasz od nas informacje w wiadomości e-mail. 

oznacz moderatorów

marek_s50
#9 Pomysłodawca#

???? Mi Państwo wyjaśnią, a kto wyjaśni klientowi? Proszę o informację odnośnie odbieranych punktów za nieterminowe nadanie paczki..... Państwa kurierzy nie przyjeżdżają w dniu kiedy jest umówiony odbiór, my paczek nie nadajemy, a Państwo obcinają punkty. Czy to też można reklamować?????

A co w sytuacji kiedy klient zakupi do 12, wysyłka powinna być w tym samym dniu, a ja nie mogę umówić kuriera (Allegro odbiór w punkcie DHL). Kurier dopiero w poniedziałek....

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marek_s50 dlaczego graniczną ustawiasz na 12:00 skoro nie masz możliwości nadać w tym samym dniu ?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie masz obowiązku ustawiać w ogóle godziny granicznej. A jak chcesz to zrobić to najpierw realnie rozmawiasz z kurierem i pytasz jak to wygląda w praktyce. Przykładowo u mnie kurier ma godzinę graniczna do 15 ale koło mnie jeździ do 11, a czasem wręcz o 9 zawija się na sortownie. Wiec dziękuję i nie ustawiam tego wcale, bo szkoda nerwów... Wiadomo czasem się coś smyknie w jakiś dzień ale resztę musisz dopasować do realiów i nie słuchać allegro gadek na temat godziny granicznej... Bo potem klient wybierze jedną z nielicznych ofertę z wysyłką jeszcze dzisiaj czyli Twoja i zrobi wielką awanturę bo nie wysłałeś jak deklarowałeś....  Więcej szkody niż pożytku z tego...

oznacz moderatorów