anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

One Box - Odbiorca odmówił przyjęcia

5it_store
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One Proszę o sprawdzenie statusu przesyłki do zamówienia e23a8bf0-a7cf-11ed-9708-978bbda30c4f.

Wygląda na to, że Wasz OneBox odmówił przyjęcia paczki!?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ale jaja, jaja jak berety 🤣

Nie przejmuj się, winny jest zawsze sprzedawca. 

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

No niestety, wiem to 😉

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@5it_store Dzień dobry. Taki status pojawia się, kiedy Automat Allegro One jest przepełniony. Ponowna próba umieszczenia paczki w skrytce planowana jest na następny dzień roboczy, czyli w poniedziałek. 

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

A nie można przekierować do innego?? Klient bardzo czaka dziś na paczkę, a mówi że ma 4 Wasze paczkomaty w okolicy. 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@5it_store Niestety nie ma takiej możliwości — przewoźnik o tej godzinie nie dostarczy już paczki do innej maszyny

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi o godzinę, można takie przekierowanie od razu zrobić skoro paczkomat jest przepełniony

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@5it_store Paczka ma już dyspozycję przekierowania z godziny 17:24 

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

Tak, w międzyczasie klient jakoś to ogarnął. Pech chciał, że to jego drugie zamówienie i drugi problem z dostarczeniem przesyłki do Automatu 😞

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One Paczka jednak nie została przekierowana. Klient nadal nie otrzymał przesyłki.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@5it_store to ONE BOX tu musi się dziać !!! , pewnie klient już nigdy nie wybierze tej opcji ...he..he .. , a co do przyjmności to raczej wątpliwa mnie czeka .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@5it_store 😂 weź no ... bo akurat piłem kawę jak otworzyłem Twój wątek , koszula do prania ... stara będzie się drzeć .

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

Cieszę się, że sprawiłem (w zasadzie Allegro lub UPS) komuś przyjemność 🙂

oznacz moderatorów

5it_store
#8 Zapaleniec#

@Allegro_One proszę o podanie nr listu przewozowego, klient ogarnie odbiór przesyłki z kurierem

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@5it_store Przesyłka czeka już na odbiór przez kupującego w docelowym automacie Allegro One Box. 

oznacz moderatorów

ecik84
#2 Obserwator#

 mam taki sam przypadek że jest odmowa przyjęcia ale u mnie zamiast ewentualnie spróbować ponownie doręczyć to zwrócili do nadawcy, qurwa żart jakiś jak ja potrzebuję tą paczkę na dzisiaj !!!!?

Screenshot_2023-11-03-07-41-08-973_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów