anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pomylone przesyłki do dwóch sprzedawców, jestem klientem, jak odesłać OneBox?

luissa
#7 Wielbiciel#

Hej. Pomyliłam zwroty bo były podobne. Oboje odesłali je już do mnie (jeden na mój koszt) wszystko było wysyłane OneBox Allegro, jak je teraz wysłać OneBoxem już do poprawnych adresatów? Jestem smart, oczywiście zapłacę jeśli jest taka konieczność, no i to wszystko trwało tyle, że może dojść po terminie zwrotu. Co robić? Jak odesłać OneBoxem?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @luissa! Przede wszystkim poinformuj proszę sprzedających o tym co si stało, żeby wiedzieli, że przesyłki mogą dojść później. Przykro mi, ale o jednego zamówienia Smart! przysługuje jeden darmowy zwrot, więc w takiej sytuacji powinnaś nadać te przesyłki do sprzedających odpłatnie poza Allegro, korzystając  dowolnej metody dostawy, napisz proszę na przesyłce numer zwrotu, żeby sprzedającym było łatwiej je zidentyfikować.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

luissa
#7 Wielbiciel#

Obie strony wiedzą o tym, bo odesłały mi na moją prośbę ponownie przedmioty. Dzięki, odsyłam więc tradycyjnie 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Skontaktuj się ze sprzedającym i wszystko wyjaśnij, błąd jest po twojej stronie, następne odesłanie zapewne będzie płatne.

oznacz moderatorów