anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki

saddam_1985
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Wygenerowałem wczoraj kod nadania przesyłki, natomiast ta czynność została poprzedzona komunikatem o błędzie "Oups, coś poszło nie tak" (czy coś w tym stylu). Kod został wygenerowany więc napisałem go na etykiecie i przykleiłem do przesyłki. Niestety już rano przeżyłem pierwsze rozczarowanie - nie mogę nadać tej paczki przez paczkomaty Inpost - po szybkiej analizie okazało się, że z jakiegoś powodu muszę nadać to przez punkt Allegro One, choć wystawiając ogłoszenie zaznaczyłem tylko Inpost. Po pracy kolejne rozczarowanie - w punkcie Allegro One także nie mogę nadać paczki bo system nie rozpoznaje Kodu nadania. Klient oczekuje na paczkę, prośba o pomoc.

Do informacji - wskoczył mi taki punkt nadania (cokolwiek to znaczy, bo mieszkam w Rzeszowie):

Allegro One Box AL001KNS

Grunwaldzka 66

33-330 Grybów

Pozdrawiam,

Adam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@saddam_1985 przesyłki Allegro One Box możesz nadać tylko w automacie paczkowym, w Rzeszowie nie ma automatu paczkowego, najbliższe One Boxy są w Tarnowie. 
W takiej sytuacji jeśli nie chcesz jechać do najbliższego Boxa, możesz skontaktować się z kupującym, zwrócić mu wpłatę udostępnić ofertę jeszcze raz tylko z opcją dostawy Allegro Paczkomaty InPost, kupujący kupi ponownie, nadasz paczkę w paczkomacie lub nadasz przesyłkę samodzielnie poza Allegro (będzie to droższe, niż dostawa opłacona przez kupującego).   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

saddam_1985
#2 Obserwator#

Problem w tym że dokładnie tak zrobiłem i za 1 razem - jaką mam gwarancję że znowu paczkomat Inpost w magiczny sposób nie stanie się punktem Allegro One ? 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To są dwa różni przewoźnicy, oni się nie zamieniają.

oznacz moderatorów

saddam_1985
#2 Obserwator#

Wiem o tym, ale wystawiając przedmiot na sprzedaż zaznaczyłem tylko dostawę Allegro paczkomaty Inpost.

 

oznacz moderatorów