anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadaniem przesyłki

saddam_1985
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

Wygenerowałem wczoraj kod nadania przesyłki, natomiast ta czynność została poprzedzona komunikatem o błędzie "Oups, coś poszło nie tak" (czy coś w tym stylu). Kod został wygenerowany więc napisałem go na etykiecie i przykleiłem do przesyłki. Niestety już rano przeżyłem pierwsze rozczarowanie - nie mogę nadać tej paczki przez paczkomaty Inpost - po szybkiej analizie okazało się, że z jakiegoś powodu muszę nadać to przez punkt Allegro One, choć wystawiając ogłoszenie zaznaczyłem tylko Inpost. Po pracy kolejne rozczarowanie - w punkcie Allegro One także nie mogę nadać paczki bo system nie rozpoznaje Kodu nadania. Klient oczekuje na paczkę, prośba o pomoc.

Do informacji - wskoczył mi taki punkt nadania (cokolwiek to znaczy, bo mieszkam w Rzeszowie):

Allegro One Box AL001KNS

Grunwaldzka 66

33-330 Grybów

Pozdrawiam,

Adam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@saddam_1985 przesyłki Allegro One Box możesz nadać tylko w automacie paczkowym, w Rzeszowie nie ma automatu paczkowego, najbliższe One Boxy są w Tarnowie. 
W takiej sytuacji jeśli nie chcesz jechać do najbliższego Boxa, możesz skontaktować się z kupującym, zwrócić mu wpłatę udostępnić ofertę jeszcze raz tylko z opcją dostawy Allegro Paczkomaty InPost, kupujący kupi ponownie, nadasz paczkę w paczkomacie lub nadasz przesyłkę samodzielnie poza Allegro (będzie to droższe, niż dostawa opłacona przez kupującego).   
Sami nie oddajemy opcji dostawy do ofert sprzedających, jednak obie dostawy Allegro  Paczkomaty InPost i Allegro One Box są domyślnie włączone, więc być może nie odznaczyłeś Allegro One Box podczas wystawiania oferty. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

saddam_1985
#2 Obserwator#

Problem w tym że dokładnie tak zrobiłem i za 1 razem - jaką mam gwarancję że znowu paczkomat Inpost w magiczny sposób nie stanie się punktem Allegro One ? 😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To są dwa różni przewoźnicy, oni się nie zamieniają.

oznacz moderatorów

saddam_1985
#2 Obserwator#

Wiem o tym, ale wystawiając przedmiot na sprzedaż zaznaczyłem tylko dostawę Allegro paczkomaty Inpost.

 

oznacz moderatorów