anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z nadawaniem paczek.

prezentsklep_pl
#7 Wielbiciel#

Witam.

Przy nadawaniu paczki wyskakuje taki błąd:

Błąd przetwarzania

Nie można zamówić wybranej paczki:Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem

Nie wiedzę jednak, żeby inni zgaszali też coś takiego.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Allegro_One
Ekspert Allegro

@prezentsklep_pl poprosimy o podanie numeru zamówienia i przesłanie zrzutu ekranu z tym komunikatem. 

oznacz moderatorów

prezentsklep_pl
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wybrać też "nie zamawiam kuriera".

 

8f339aa2-e687-11ec-b8d7-a569ea9fe790

ss.JPG

oznacz moderatorów

Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

Podpinam się z identycznym problemem z wygenerowaniem etykiety dla Allegro One Box. Problem dla mnie występuje od wczorajszego przedpołudnia.

Zrzut ekranu -> https://prnt.sc/NnWrXuFDHkRr

Numer zamówienia: 3ea1b311-e641-11ec-b5ec-43ed74d61b39

Numer zamówienia

oznacz moderatorów

Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

 Mam ten sam problem od wczoraj od godziny 11:00. Nie mogę nadać przesyłki Allegro One Box. Zgłosiłem dopiero dziś do supportu, ale problem dla mnie ciągle występuje.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@prezentsklep_pl @Good3DPrint sprawdziliśmy to i w obu przypadkach jest to ten sam problem. Czyli kod pocztowy, na który chcecie zamówić podjazd kuriera jest poza strefą działania kuriera Allegro One to powoduje pojawienie się komunikatu.  
Możecie to sprawdzić na tej stronie

oznacz moderatorów

Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

Kurczę, ale zamawiam paczkę bez podjazdu kuriera, zawiozę ją do lokalnej epaki, naprawdę nie widać tego w logach? Przeczyściłem cache przeglądarki i próbowałem jeszcze raz po nowym zalogowaniu utworzyć etykietę - dalej to samo.

oznacz moderatorów

prezentsklep_pl
#7 Wielbiciel#

W takim razie jak mam wygenerować etykietę bez podjazdu kuriera ?

oznacz moderatorów

Steel-Shine
#7 Wielbiciel#

Od ponad godziny wyświetla mi się informacja "Nie można zamówić wybranej paczki: Błąd przetwarzania. Support został poinformowany o Twoim problemie i pracuje nad rozwiązaniem"  co mam zrobić ????

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@prezentsklep_pl @Steel-Shine @Good3DPrint przepraszamy, że czekaliście na naszą odpowiedź! Aby wygenerować etykietę bez podjazdu kuriera konieczna będzie zmiana kodu pocztowego nadania w książce adresowej Wysyłam z Allegro albo bezpośrednio w adresie przekazania na taki, który jest obsługiwany przez Kuriera One. Można to sprawdzić tutaj, będzie to np. kod 60-166.

oznacz moderatorów

Good3DPrint
#9 Pomysłodawca#

Nie ma problemu. Ja już zrozumiałem o co chodzi, szkoda, że to jest tak słabo uwydatnione przy wyborze rodzajów form wysyłki Allegro One. (Że po prostu forma nadania/dostawy dla "Allegro One (Punkt, Box, Kurier)" jest tak bardzo ograniczona. To naprawdę nie było wprost jasne. Tam powinno być ostrzeżenie czerwoną pogrubioną czcionką w ustawieniach dostawy przy tym 🙂 😞

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@Good3DPrint dziękujemy za Twoją uwagę! Jeśli chodzi o dostępność to Allegro One jest cały czas rozwijane i w przyszłości więcej kodów pocztowych będzie obsługiwane. Obecnie sieć liczy ponad 1400 automatów paczkowych i ponad 1400 punktów odbioru. Do końca roku planujemy poszerzyć sieć do 3000 automatów paczkowych i 5000 punktów odbioru. 

oznacz moderatorów

prezentsklep_pl
#7 Wielbiciel#

Czyli jeśli podam podam kod obsługiwany przez kuriera, a następnie utworzę etykietę bez podjazdu to taką paczkę mogę nadać w paczko punkcie ?(który obsługuje przesyłki allegro one - w moim przypadku jest to Rzeszów)

oznacz moderatorów