anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłka do Allegro one box jest w drodze i ma bardzo duże opóźnienie

prawdziwy-paski
#3 Debiutant#

Paczka ma opóźnienie, Kupujący z tego powodu otworzył Dyskusję. Co ja muszę odpowiedzieć klientowi?  nr przesyłki:  A0003NAGN2

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@prawdziwy-paski najlepiej w ofercie umieścić informację o kiepskiej jakości usługi , zawsze to jakiś punkt zaczepienia w takich sytuacjach, możesz to zrobić w zakładce ,, dodatkowe informacje o dostawie ,,

Przeproś klienta , napisz ,że już piszesz interwencję i poczekaj na wypociny 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@prawdziwy-paski Sprawdzamy co się stało z tą przesyłką. Odezwiemy się tutaj, kiedy uda nam się coś ustalić.

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Nie jestem ''Expertem Allegro'' ale dobrze radzę wyrzuć z oferty ta formę dostawy. Miłego Dnia

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@prawdziwy-paski Będziemy wyjaśniać tę sprawę w korespondencji mailowej. Powinieneś już otrzymać od nas wiadomość.

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

Miszczu Allegro One zwanym expertem powinieneś tłumaczyć klientowi w dyskusji dlaczego znowu Wasza cudowna i najlepsza oferta dostawy zawiodła, ciekawe kto beknie jak klient walnie negatywa

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maxzuczek widzę w Tobie godnego następcę ... tak trzymaj ! 😀 , mnie się już znudziło , żadnych efektów , szkoda palce o klawiaturę obijać .

oznacz moderatorów

maxzuczek
#10 Popularyzator#

mdrogeria Witam, zauważyłem brak aktywności, ale to Wy mnie zmotywowaliście żeby się zalogować na gadane i zachwalać Łany

Za chwilę powinny się pojawić ogłoszenia w stylu:  '' Zatrudnimy experta od Łanów. Zakres obowiązków: dyspozycyjność 24 h przez 365 dni w roku, poszukiwanie zaginionych przesyłek, udzielanie odpowiedzi na dyskusje pytania, żale klientów, negocjacje w sprawie anulowania negatywnych komentarzy. Wynagrodzenie pakiet wyróżnień i monety Allegro

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Usluga transportu moze zostac zrealizowana szybko, tanio, dobrze. Idealny przewoznik zapewnia wszystkie 3 jakosci, dobry 2, kiepski 1. Onebox nie uzyskal klasyfikacji do wziecia udzialu w badaniu jakosci.

oznacz moderatorów