anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pusty paczkomat allegro one box

SABINKA_2008
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj klientka chciała odebrać paczkę Allegro One Box... Otworzyła skrytkę i była ona pusta. Wróciła do domu i otworzyła mi dyskusję. Widzę, że paczka nadal nie jest odebrana... Proszę o wyjaśnienie 

Nr zamówienia 284d72b0-e6fe-11ee-a3ec-c750345e73eb  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

wyjaśnienie ?.... no co Ty , oni to mają w głębokim poważaniu , ważne ,że prowizję naliczyli , a Ty się martw . Mimo to spokojnego wieczoru Ci życzę 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz niestety to jakoś wyjaśnić, niech zadzwoni na infolinię, może nie ta skrytka się otworzyła, otworzą jej zdalnie 616 306 997 albo 616 306 886

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Sytuacja wyglada prawdopodobnie tak pracownik one skopal bo nie zdazyl umiesci paczki w skrytce a systemowo oznaczone ze paczka czeka w skrytce niech podejdzie pod paczkomat i przeprowadzi procedure jeszcze raz albo bucefał wpakowal 2 paczki w inna skrytke a ta zostawil pusta nagrania do obejrzenia co przy paczkomacie wywijal kurier

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SABINKA_2008 widzę, że w dyskusji już odpowiedziałaś kupującej, ale w tej sytuacji potrzebne nam będzie zgłoszenie od kupującej, że skrytka była pusta, więc może napisać zgłoszenie do nas tutaj lub zadzwonić na naszą infolinię po numerem telefonu: 616 306 997. Nasi konsultanci pomogą wyjaśnić tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@SABINKA_2008 a jak duża paczka była ? bo często tak jest jak kurier odbiera paczkę od sprzedawcy za dużą, potem nie wchodzi do skrytki 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jak jest za duża, to weryfikują i naliczają dopłaty.

A z paczkami bywa różnie.

1. Odbierałem z paczkomatu InPost to co zamówiły córki, wyciągnąłem 2 paczki i wrzuciłem do auta. W domu patrzę - 1 paczka dla gościa z sąsiedniej wiochy. Dzwonię do niego (jeszcze wtedy był nr tel. na etykiecie) i przyjechał sobie do mnie odebrać. I mówił, że jego skrytka była pusta po otwarciu.

2. Mam zwrot towaru, to nie mój towar, InPost coś zawalił. 10 dni mi zajęło wyjaśnianie sytuacji (miałem kontakt do sprzedawcy z paragonu) - w międzyczasie sprzedałem ten ten towar za kwotę z paragonu, potem oddałem ją temu, kto go zwracał (bo udało mi się go znaleźć). Sprzedawca zadowolony, klient zadowolony, u mnie pozostaje jedynie coś w rodzaju "satysfakcji" za rozwikłanie zagadki.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maxr01  napisał(a):

Jak jest za duża, to weryfikują i naliczają dopłaty.


Tak ale nie u tego przewoźnika, InPost potrafi taką zawieźć do domu klienta a One jak nie wejdzie zamyka skrytkę i wrzuca paczkę na auto i wraca do sprzedawcy a kupujący ma info że paczka do odebrania 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów