anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W kwestii Allegro One

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

Może mi ktoś wyjaśnić, która z tych metod jest najmniejszym bublem? Czy da się wybrać coś, co rodzi najmniejsze komplikacje? Bo coś ktoś wspominał, że nie wszystko wysyła UPS, a to co obsługują kurierzy Allegro zwykle jest bez problemu dostarczane? Szukam jakiegoś wyjścia ratunkowego do zachowania Smart, ale jeżeli go nie będzie to oficjalnie na naszych kanałach społecznościowych zrobiliśmy informacje, że żegnamy się z Allegro Smart od 25 października z winy Allegro.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@AQUAFISH1 my też się szykujemy do takiej kampanii w mediach społecznościowych, każdy kto z allegro założy u nas konto w sklepie dostanie 5 % rabatu na stałe 🙂 z powodu utraty smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AQUAFISH1 do czego zmierzasz ? Jeśli Twoje przesyłki mieszczą się w box-ach musisz wprowadzić One  ,a to możesz wprowadzić tylko jako pakiet usług 

oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

Czyli wszystkie boxowe ogarnia UPS? ;/ Swoją drogą zastanawia mnie ile realnie osób korzysta z tej formy przesyłki (kupujący). 

Mi chodzi o : "Allegro One (One Punkt, One Box, One Kurier) - w wybranych miastach 

Przesyłki odbiera Allegro One Kurier i dostarcza do One Punkt, One Box i na adres kupującego." czy to nie wystarczy do Smarta?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AQUAFISH1 tak obowiązek One BOX Punkt bo to działa w całej polsce a jak dasz one box punk kurier to będzie obsługiwało to dwóch kurierów UPS i Allegro One kurier w wybranych miastach 😄

Ponoć nie ma bumu na to ale jak się trafia to same problemy, allegro też daje monety za wybór tej metody to się falami nasila 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@AQUAFISH1 biorąc pod uwagę ilość wątków tu na Gadane miarkuję ,że w dalszym ciągu sporo  ,allegro promuje swoje przesyłki dodatkowymi monetami . Stoję przed tym samym dylematem co Ty , zrezygnować ze smarta czy go z poóźnieniem stracić za jakość .

Wystarczy , ale są problemy z odbiorami kurierskimi .... echhhh... moe tylko .

oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

A próby zniechęcenia kupujących? Są różne sposoby np. ograniczenie liczby przedmiotów w jednej paczce (przy kilku przedmiotach może się już kupujący nie załapać na smarta)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AQUAFISH1 to dostaniesz negatywa za zarabianie na dostawie, i tak stracisz smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AQUAFISH1
#10 Popularyzator#

ja chyba będę robić w początkowej fazie tak, że jeśli ktoś wybierze Allegro One, dostanie ode mnie po prostu sms z informacją, że przesyłka może się opóźnić z powodu wybrania owej metody dostawy. Allegro nie może mi tego zabronić (mam pełną dowolność kontaktu z klientem). Klient może nawet zechcieć wycofać się z transakcji i zmienić metodę dostawy. Jeżeli allegro spróbowałoby to ukrócić to już będzie uderzać w swobodę prowadzenia działalności i to można zgłosić do UOKiK. 

oznacz moderatorów