anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłaj szybciej z Allegro One (Punkt, Box, Kurier) – już teraz w pakiecie!

Allegro_One
Ekspert Allegro.pl

Już teraz możesz skorzystać z pakietu metod: Allegro One Kurier, Allegro One Box i Allegro One Punkt. 

Dzięki temu zaoferujesz swoim klientom realizowaną przez nas szybką dostawę następnego dnia zarówno kurierem, jak i do automatów paczkowych – a następnie do sieci punktów odbioru. Allegro One Kurier dostarcza przesyłki również w sobotę!

Jak udostępnisz pakiet Allegro One w ofertach

  1. Zaloguj się na koncie firmowym i przejdź do zakładki Ustawienia dostawy.
  2. Dodaj w cenniku metodę: Allegro One (Punkt, Box, Kurier)
  3. Kliknij [zapisz]. 

Allegro One Kurier odbiera przesyłki dwa lub nawet trzy razy dziennie – jeśli Twój magazyn pracuje do późnych godzin wieczornych. Dzięki temu klienci z Twojego miasta mogą dokonywać zakupów dłużej!
O szczegóły zapytaj na
onehandlowy@allegro.pl

Jeśli udostępnisz także Allegro One Kurier – dostawa dzisiaj, to w części Dostawa tego samego dnia (Allegro One Kurier, Pick Pack) wybierz miasto i godzinę wysyłki.

Jak rozliczysz koszty przesyłek w pakiecie
Pakiet metod Allegro One rozliczysz sposobem Allegro Standard, czyli bezpośrednio z nami. Wszystkie opłaty znajdziesz w miesięcznym zestawieniu w zakładce Rozliczenia z Allegro.

Za każdą przesyłkę z dostawą następnego dnia, która nie przekroczy maksymalnej wagi oraz wymiarów, zapłacisz:

  • Allegro One Kurier – 10,99 zł
  • Allegro One Punkt – 8,49 zł
  • Allegro One Box – 7,99 zł.

Za dostawy w tygodniu i w soboty zapłacisz tyle samo. Opłata obejmuje również ubezpieczenie przesyłki do 5000 zł. Skorzystasz również z darmowych podjazdów kuriera oraz zaproponujesz klientom darmowe zwroty.
Metodę Allegro One Kurier – dostawa dzisiaj nadal zaznaczysz jako osobną metodę dostawy w swoich cennikach. Planujemy dodać tę metodę do pakietu Allegro One, kiedy udostępnimy dostawę tego samego dnia do automatów One Box by Allegro.

Jak nadasz przesyłkę
Z nowym pakietem Allegro One nasz kurier odbierze od Ciebie przesyłki, które dostarczymy zarówno pod wskazany adres, jak i do wybranego automatu Allegro One Box lub punktu odbioru Allegro One Punkt. Przesyłki nadasz szybko i wygodnie przez nasze bezpłatne narzędzie Wysyłam z Allegro. Sprawdź, jak to zrobić.

Dowiedz się więcej o Allegro One Kurier.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0