anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamawianie kuriera poprzez API

Client:77179024
#1 Nowicjusz#

Mam pewien dylemat związany z zamawianiem kuriera przez API. Ciekawy jestem co się stanie w sytuacji gdy wysyłam paczkę z rana (przed godziną graniczną) i zamawiam dla niej kuriera. Następnie po godzinie granicznej mam kolejną paczkę do wysłania i dostępne terminy są na następny dzień, ale kurier jeszcze nie przyjechał pod firmę. Czy w takiej sytuacji kurier mimo wszystko będzie mógł wziąć tą paczkę mimo że mam zamówionego kuriera na następny dzień? Zapewne część kurierów by ją wzięło ale czy w systemie wszystko będzie grać? I czy nie wystarczy zamówić kuriera tylko dla jednej paczki?

Poza tym w przypadku Allegro One ciężko stwierdzić który kurier odbierze paczkę. Na forum API dostałem odpowiedź że po niektóre paczki może przyjechać DPD a po inne UPS natomiast ja chciałbym wiedzieć wcześniej żeby móc przygotować odpowiednie paczki. 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:77179024 wystarczy zapoznać się z cennikiem oraz regulaminami usług. 
W przypadku Allegro One może być DPD lub UPS i po zakupie dopiero masz informację który przewoźnik odbierze przesyłkę. 

Co do samego generowania zleceń to polecam aby użytkownik aplikacji ręcznie sobie robił zlecenia ponieważ to może generować dodatkowe koszty. 

oznacz moderatorów