anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja konta Allegro

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

Witam serdecznie. Oczekuję na aktywacje konta Allegro aby móc skorzystać z opcji allegro pay. Od piątku oczekuję. Informacja, która się wyświetlała była taka, że będzie konto aktywne do 24 godzin w wyjątkowych przypadkach do 3 dni. 3 Dni minęły i nic. 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kostas11
#21 Demiurg#

@JanuszH1954Pil 3 dni robocze, był weekend daj ludziom odpocząć 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanuszH1954Pil Cześć. 🙂 Rozumiem, że w celu aktywacji konta Allegro skorzystałeś z któregoś z dwóch sposobów opisanych w tym artykule? Prześlij nam proszę potwierdzenie przelewu przez ten formularz:  https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=c0e58dc2-7dda-44ab-9ede-d4435f1ddef4&subjectId=0bc27e4d-4... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

dobrze, wysłałem.

oznacz moderatorów

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

JanuszH1954Pil_1-1658756564956.png

i konto allegro nadal nieaktywny :

JanuszH1954Pil_2-1658756615440.png

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanuszH1954Pil Komunikat wskazuje na to, że dane na przelewie i dane na koncie Allegro się nie zgadzają. Czy przelew wykonałeś ze swojego konta bankowego? Czy na koncie Allegro są Twoje dane? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

Tak są moje dane. I ze swojego konta wykonałem przelew.

oznacz moderatorów

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

To chyba wysłałem potwierdzenie przelewu i wszystko tam widać konto allegro chyba też można sprawdzić jakie są w nim dane.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanuszH1954Pil Rozumiem. W takim razie skonsultuję tę sprawę z zespołem, który zajmuje się weryfikacją danych i wyjaśnię tę sytuację. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

Dobrze.

oznacz moderatorów

JanuszH1954Pil
#2 Obserwator#

Konto wygląda na aktywowane natomiast allegro pay nie mogę aktywować. Poprosiłem o rozmowę telefoniczna to ta rozmowa została przeniesiona na nieokreślony termin...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanuszH1954Pil Konto zostało aktywowane a w sprawie odblokowania wniosku napisz do nas przez Messenger, WhatsApp lub czat: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9ea8cdb3-4cc7-4b51-8ad0-03a2fec1f6e0 (albo poczekaj na kontakt telefoniczny) 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów