anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywowałem allegro Pay w okresie promocji a monet brak, dlaczego?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zbycholl
#8 Zapaleniec#

Aktywowałem allegro PayU w okresie promocji a monet brak. Wg. regulaminu na koncie miało pojawić się 25 monet za aktywację, a po zakupie za 30 zł kolejne 25 monet. Dostałem zero.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
LEW433
#21 Demiurg#

W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Zakupy > Programy zniżkowe > Monety.

Zgarnij nawet 50 Monet z Allegro Pay


Jak otrzymać nawet 50 Monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?

1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.
2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w  stanie od razu użyć Allegro Pay.
3. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].
4. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 25 Monet.

Za pierwszą transakcję z Allegro Pay, będziesz mógł odebrać kolejne 25 Monet!

Promocja trwa od 17.01.2022 do 23.01.2022 lub do wyczerpania puli 500 000 Monet promocyjnych.

Pozostało 405 739 Monet

Dzięki Monetom kupujesz taniej. 50 Monet, jakie możesz otrzymać z tej promocji, obniży Twoje kolejne zakupy o 50 zł!

oznacz moderatorów
zbycholl
#8 Zapaleniec#
Czyli rozumiem, że muszę poczekać 2 dni na możliwość ich odebrania. W regulaminie który czytałem nie było o tym mowy.
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak, wszystko jest napisane w regulaminie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@zbycholl Aktywowałeś Allegro Pay, a nie Allegro PayU.

Przeczytaj to; 

Jak otrzymać nawet 50 Monet za aktywację i pierwszą transakcję z Allegro Pay?

1. Kliknij “Przejdź do Aktywacji”.
2. Aktywuj Allegro Pay w kilka minut. Za darmo. Dzięki natychmiastowej decyzji jakimi środkami możesz dysponować jesteś w  stanie od razu użyć Allegro Pay.
3. Monety będą dostępne do odbioru w ciągu 2 dni roboczych i możesz je odebrać w ciągu 7 dni od aktywacji Allegro Pay, przechodząc na Allegro.pl do zakładki Monety, gdzie kliknij w [Odbierz].
4. Na Twoje konto w Allegro wpadnie 25 Monet.

Za pierwszą transakcję z Allegro Pay, będziesz mógł odebrać kolejne 25 Monet!

Promocja trwa od 17.01.2022 do 23.01.2022 lub do wyczerpania puli 500 000 Monet promocyjnych.

Pozostało 405 739 Monet

Dzięki Monetom kupujesz taniej. 50 Monet, jakie możesz otrzymać z tej promocji, obniży Twoje kolejne zakupy o 50 zł!

Zobacz tu; https://allegro.pl/kampania/monety/promocje

i tu; https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-monety-z-allegro-pay-w-okresie-17-01-2022-r-23-01-2...

oznacz moderatorów