anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro busines pay nie dziala

Sklep_DuzyMichal
#8 Zapaleniec#

Cześć. 

Mam aktywne busines pay. 

Mam dwa konta na allegro. Za każdym razem jak próbuje wejść w aplikacji na telefonie Mam info ze usługa nieaktywna.

Przelogowanie się nic nie daje. Od nowa instalacja aplikacji też nic nie daje. Wciąż tylko info ze nie mam aktywnego.

Co więcej wejście w apke ale po linku np do spłaty działa poprawnie i jestem w zakładce pay. Ręcznie wchodząc z menu nie jest to możliwe.

Da się to jakoś naprawić czy nie działa globalnie a nie tylko u mnie ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_DuzyMichal Cześć! Sprawdzimy to, ale poproszę Cię o zrzuty ekranu/filmiki, które przedstawiają tę sytuację. Będę również bardzo wdzięczna za informację o wersji aplikacji, z jakiej korzystasz. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sklep_DuzyMichal
#8 Zapaleniec#

Czego konkretnie ma dotyczyć zrzut ekranu?  Ekran na którym opcja wygląda jakbym jej jeszcze nie aktywował ? 😄 Czy ta z wewnątrz jak się uda dostać za pomocą linka ? Oba obrazy chyba dobrze wam znane ? 😄

Telefon android , allegro  wersja 841

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_DuzyMichal Tak, dokładnie — potrzebuję ekran, na którym widać informację o braku aktywacji na tym koncie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sklep_DuzyMichal
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20230207_171231_Allegro.jpgScreenshot_20230207_171228_Allegro.jpg

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Sklep_DuzyMichal upewnię się jeszcze 🙂 Rozumiem, że w przeglądarce Allegro Pay Business działa i możesz z niego korzystać?
Jeśli tak, to problem polega na tym, że Allegro Pay Business to usługa dla kont firmowych, natomiast aplikacja Allegro jest aplikacją zakupową i powstała z myślą o prywatnych kupujących. 
Zrzuty jakie przesłałeś dotyczą aktywacji Allegro Pay, którego na koncie firmowym nie można aktywować.
Więc z panelu Allegro Pay Business można korzystać w przeglądarce, z Allegro Pay zarówno w aplikacji jak i w przeglądarce. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Sklep_DuzyMichal
#8 Zapaleniec#

Wychodzi na to , że dokładnie tak jest. Zakładając konto od razu było firmowe, nie ma nigdzie informacji podczas zakładania, że nie będę mógł korzystać z wszystkich opcji firmowych w aplikacji. Dlatego zawracam głowę. 😉 Wszystko jasne

oznacz moderatorów