anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay a zwrot zakupów

magdensss
#8 Zapaleniec#

Cześć, 

 

kupiłam dwie pary okularów i Allegro traktuje to jako jedną ratę do spłaty w ramach AllegroPay. 

Ostatecznie jedną parę okularów zwróciłam do sprzedawcy, a drugą zostawiłam. Niestety nie mogę spłacić tej, którą zostawiłam, ponieważ cały czas mam możliwość spłaty jedynie całkowitej kwoty za obie pary. 

Czy da się to jakoś rozdzielić? Czy muszę czekać, aż sprzedawca przeleje pieniądze za zwrot i dopiero po aktualizacji harmonogramu będę mogła spłacić "swoją" część?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

komis-bell
#21 Demiurg#

@magdensss Jeśli termin spłaty mija szybciej niż sprzedający zwróci środki to musisz dokonać tej spłaty zgodnie z harmonogramem.

oznacz moderatorów

magdensss
#8 Zapaleniec#

Cześć,

 

Dzięki za odpowiedź. I w takiej sytuacji, po wpływie środków od sprzedawcy, Allegro zwróci mi pieniądze, tak?

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@magdensss Jeśli powstanie nadpłata to będziesz mogła ją wypłacić.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@magdensss jest tak jak @komis-bell pisze, dodam tylko, że aby nadpłata została wypłacona uzupełnij proszę konto do wypłaty nadpłat w Panelu Allegro Pay (opcje > zarządzanie nadpłatami).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przecież po zwrocie powinny być raty obliczone na nowo!

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Na przyszłość pilnuj sprzedawców ze zwrotami. Oni tu dzielą się na 2 typy. Pierwsi zwracają praktycznie od razu. Drugim trzeba przypomnieć dyskusją i zwykle wtedy kasa w ciągu doby magicznie się znajduje. Ja standardowo po 2 tygodniach zakładam dyskusję, wtedy w porę zwracają i rata się o tę kwotę zmniejsza. A teraz jak Ci powstanie nadpłata to będziesz ja mogła wypłacić. 

oznacz moderatorów