anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay brak możliwości ponownej aktywacji

Romin1534
#7 Wielbiciel#

Dlaczego Allegro pay nie można ponownie aktywować mam podać fałszywe dane tego chcecie nie rozumiem waszej debilnej polityki 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Monika__L
#15 Entuzjasta#

6 wątków na ten sam temat!

allegro pay jest Umowa kredytowa. Nie każdy ma do nie dostęp 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ale przypiliło

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Jak podasz fałszywe dane to nie przejdziesz weryfikacji

a i zawiadomienie na komendę dostaniesz

oznacz moderatorów

Romin1534
#7 Wielbiciel#

dlaczego usługa Allegro Pay jest tylko możliwa raz w życiu nie rozumiem tego to kretyński pomysł twórców Allegro prawda?

oznacz moderatorów

Romin1534
#7 Wielbiciel#

po omyłkowym wyłączeniu Allegro Pay pomoc techniczna odpowiedziała mi wielokrotnie że już nigdy nie będę mógł tego aktywować . Czy to jest normalne bo myślę że mam do czynienia z jakimś wielkim nonsensem i brakiem kreatywności.

oznacz moderatorów

Romin1534
#7 Wielbiciel#

Nie można tego w żaden sposób rozwiązać to niepojęte poprostu.

oznacz moderatorów

Romin1534
#7 Wielbiciel#

Nie można nigdy do końca życia drugi raz aktywować Allegro Pay takie jest Allegro dlatego nie będę z niego korzystał 

oznacz moderatorów

Romin1534
#7 Wielbiciel#

Miałem kilka kąt  na allegro  zalogowałem się do swojego starego konta o którym zapomniałem a tam była promocja że dają 100 złotych jak aktywuje Allegro Pay . Zamknąłem aktywne Allegro Pay na innym koncie to logiczne żeby się zalogować na tym z promocją , ponieważ nie mogłem go aktywować była blokada jakaś przez allegro i ci się okazała że straciłem możliwość korzystania z Allegro Pay do końca mojego życia na wszystkich kątach to rozczarowujące i bulwersujące jak działa Allegro 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Kąt??

prawdopodobnie allegro pay ustawiło ochronę antycwaniakową 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak to ludzie walczą o możliwość zadłużania się, 👽

oznacz moderatorów