anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay - cały czas niedostępne

malakine87
#1 Nowicjusz#

Do 30.06.2021 intensywnie korzystałem z opcji Allegro zapłać później, które to było usługą PayPo, z tego co pamiętam. Z samych odroczonych płatności PayPo poza serwisem Allegro korzystam po dziś dzień. Co do samego Allegro to w dniu 31.05.2021 roku otrzymałem taką wiadomość:

"Dzień dobry,
już wkrótce Allegro Zapłać Później nie będzie dostępne. Sprawdź, z jakich odroczonych płatności możesz skorzystać w zamian.
Z Allegro Zapłać Później skorzystasz jeszcze tylko przez miesiąc. Od 1 lipca wyłączymy ten sposób płatności.
Nadal możesz zrobić zakupy z odroczoną płatnością. Dzięki Allegro Pay nie musisz płacić za zakupy od razu – masz na to 30 dni. Do dyspozycji masz też inne płatności ratalne.
Co ze spłatą zakupów po wyłączeniu usługi
Do 31 sierpnia możesz zarządzać swoimi zakupami w zakładce Allegro Zapłać Później. Dzięki temu zdążysz spłacić w terminie zakupy, które zrobisz w ostatnim dniu działania usługi.
Pozdrawiamy
Zespół Allegro"

Niestety próbowałem już kilkukrotnie uruchomić u siebie usługę Allegro Pay, ale bezskutecznie. Nawet pisałem z konsultantami Allegro, ale żaden tak naprawdę nie potrafił mi udzielić odpowiedzi dlaczego tak jest. Bardzo dużo kupuję na Allegro i nie rozumiem dlaczego wszyscy moi znajomi, którzy kupują znacznie mniej ode mnie albo już naprawdę okazyjnie mają tą funkcjonalność i praktycznie każdy z limitem 4200 zł, a ja do dnia dzisiejszego nie mam czegoś takiego. Na tą chwilę jestem bardzo zawiedziony brakiem tej funkcji, która bardzo ułatwiłaby mi zakupy, a minął już ponad rok jak Allegro Pay jest dostępne już chyba dla wszystkich, tym bardziej, że samo Allegro zachęca do uruchomienia tego proponując jeszcze za to monety. 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@malakine87, widzę, że w tej sprawie korespondujesz z nami mejlowo. Wkrótce otrzymasz odpowiedź.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@malakine87 Nie masz, miałeś w przeszłości problemów ze spłatą zadłużenia, Allegro sprawdza historie kredytowe z zewnętrznych źródeł!

oznacz moderatorów