anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay co się stanie jeśli spłaciłam już część zakupu, a sprzedający nie wyśle mi przedmiotu?

kasiaprzywoska25
#7 Wielbiciel#

Witam orzystam z opcji Allegro Pay, zakupiłam przedmiot u sprzedającego z w kwocie 1499zl. Moje pytanie: co w przypadku jeśli jedna ze spłat została wcześniej uregulowana, ale w trakcie spłaty sprzedający powiadamia, że jednak nie posiada zamówionego przedmiotu, czy w takim wypadku jeśli nie dostałam towaru mam obowiązek dalej uregulować pozostałe dwie spłaty AllegroPay?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Gdy sprzedający zrobi zwrot na konto allegro pay to przyślą Ci powiadomienie o zmianie harmonogramu spłaty. Wtedy te raty znikną, a to co wpłaciłaś wcześniej będzie na nadpłacie. Można ja wypłacić. No chyba ze zwróci bezpośrednio na Twoje konto to wtedy musisz to sama spłacić.

A raty zanim on zwróci oczywiście musisz regulować. Bo to umowa jak z bankiem i ich to nie interesuje.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kasiaprzywoska25 w takiej sytuacji, po Twoim odstąpieniu i zwrocie wpłaty przez sprzedającego środki zostaną przekazane na saldo Allegro Pay. Część zwrotu zwiększy Twój dostępny limit, a część (ta spłacona) wypłacona na Twoje konto. Upewnij się proszę, że masz je uzupełnione w Panelu Allegro Pay, w części "opcje" i "zarządzenie nadpłatami". 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jesteś zobowiązana do spłaty jakby sprzedajacy w  wyznaczonym czasie nie zwróci środków do Allegro Pay, tak działa pożyczka.

oznacz moderatorów