anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay i zwrot części zamówienia

emollaa
#7 Wielbiciel#

Witam dokonałam zakupy 3 kompletów dresowych. Zapłaciłam poprzez opcje allegro pay. Dokonałam zwrotu dwóch dresów. Jak ma zapłacić za ten jeden co zostawiłam sobie. Mam spłacić cała kwotę i później otrzymam zwrot? Na jakiej zasadzie to działa wolałabym zapłacić tylko za jeden zostawiony dres. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa Cześć. 🙂 Kupujący powinien zwrócić środki za dwa komplety w ciągu 14 dni. Środki te zaksięgują się od razu w Allegro Pay i zwiększą Twój limit w usłudze.

Jeśli jednak termin spłaty przypada wcześniej, to powinnaś opłacić całość. Po zwrocie pieniędzy przez sprzedającego na Twoim koncie w Allegro Pay powstanie nadpłata, którą będziesz mogła wypłacić. 

Jeśli zależy Ci na spłacie wyłącznie jednego zestawu, to spróbuj skontaktować się ze sprzedającym, wytłumaczyć sytuację i poprosić o szybszy zwrot pieniędzy. Pamiętaj jednak, że to zależy wyłącznie od jego dobrej woli, ponieważ zgodnie z prawem na zwrot ma 14 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Witam czyli najlepiej spłacić całość za 3 komplety a nadpłatę za 2 komplety czyli zwrot otrzymam na konto? Pierwszy raz to robię. Powinnam zapłacić tylko za to co zostawiłam 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa A do kiedy masz termin płatności w Allegro Pay? 

Widzę, że zwrot zgłosiłaś dzisiaj, zatem jeśli termin spłaty nie przypada na najbliższe dwa tygodnie, to poczekaj na środki od sprzedającego.

Jeśli jednak termin spłaty przypada na wcześniejszy termin, to musisz opłacić całość zakupów. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Do 2 stycznia mam spłacić mam jeszcze czas 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak masz na 2 stycznia to nie spłacaj, poczekaj na zwrot od sprzedającego, ma on 14dni na zwrot od chwili odstąpienia od umowy zakupu>zwrotu.

oznacz moderatorów

emollaa
#7 Wielbiciel#

Czyli on zwróci pieniądze za dwa dresy. I ja wtedy rozliczę się z Allegro pay i wpłacę tyle za ten jeden dres. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@emollaa Tak, kiedy sprzedający zwróci pieniądze za dwa dresy, pozostanie do opłacenia jeden w Allegro Pay 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów