anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay - jak spłacić wszystko?

Landisl
#8 Zapaleniec#

w zakładce najbliższe spłaty, mogę spłacić wyłącznie zbliżającą się ratę. Jak mogę spłacić całość - wszystkie raty wszystkich produktów?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Landisl https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/jak-splacac-swoje-zakupy-z-allegro-pay-rK7AmryEa...

Czy mogę wcześniej spłacić swój zakup?

Tak, w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojego zakupu. Jeśli wybierzesz opcję spłaty w ciągu 30 dni, możesz w dowolnym momencie spłacić zakup bezpośrednio z twojego panelu Allegro Pay.

Możesz wcześniej spłacić całość swojego zakupu również gdy rozłożysz płatność na kilka miesięcznych rat.

W sekcji Najbliższe Spłaty w panelu Allegro Pay możesz zsumować wybrane przez Ciebie zakupy i spłacić je w jednej transakcji. Wpłata zostanie rozliczona, a Ty zobaczysz jak wzrosła kwota Twoich środków w Allegro Pay.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Landisl
#8 Zapaleniec#

to nie do końca odpowiedź na moje pytanie. Wybrałem opcję spłaty na raty (nie w przeciągu 30 dni) i w sekcji Najbliższe Spłaty mam tylko najbliższe spłaty, a nie wszystkie.
Moje pytanie jest bardzo konkretne - jak spłacić WSZYSTKIE, a nie NAJBLIŻSZE raty?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Raty polegają na tym że spłaca się częściowo co miesiąc i suma splat na raty jest większa niż zapłat jednorazowa za całość. Więc nie można spłacić wszystkiego za 1 razem

oznacz moderatorów

Landisl
#8 Zapaleniec#

a to już jest nieprawda.

Jak spłacać swoje zakupy z Allegro Pay? - Pomoc
"w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojego zakupu."

no więc chciałbym spłacić całość. Proszę mi napisać jak.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A dalej na stronie pisze

 

Czy mogę wcześniej spłacić swój zakup?

Tak, w każdej chwili możesz wcześniej spłacić część lub całość swojego zakupu. Jeśli wybierzesz opcję spłaty w ciągu 30 dni, możesz w dowolnym momencie spłacić zakup bezpośrednio z twojego panelu Allegro Pay

oznacz moderatorów

Landisl
#8 Zapaleniec#

a jednak się da. Szkoda że trzeba do tego dojść samemu, a osoby odpowiadające wprowadzają w błąd 😞

po wybraniu najbliższych spłat i wybraniu produktów, po kliknięciu "spłać", na następnej stronie można wybrać "całość".

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Podziękuj allegro za przejrzystość użytkowania panelu

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Landisl jest odpowiedź, całość spłacisz jak masz na 30 dni 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów